Informacje8 stycznia 2009, 00:00,

I Otwarty Przegląd Kolęd i Pastorałek w ZSP w Mrokowie

Zespół Szkół Publicznych w Mrokowie serdecznie zaprasza do udziału w I Otwartym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 11 stycznia 2009 roku o godz. 16:00 w szkole w Mrokowie. Celem organizatorów jest zachęcanie lokalnej społeczności do wspólnego muzykowania i śpiewania, stwarzanie okazji do odkrywania i poznawania talentów muzycznych w najbliższym otoczeniu oraz propagowanie i kultywowanie staropolskich tradycji świątecznych.

Hej kolędo leć... to motto przewodnie wieczoru, podczas którego wszyscy chętni mogą zaprezentować swój dorobek artystyczny wykonując kolędę lub pastorałkę. Organizatorzy, do udziału zapraszają: solistów, duety, zespoły wokalne, zespoły wokalno- instrumentalne, chóry i schole z terenu Gminy Lesznowola. Grupy mogą reprezentować szkoły, parafie, organizacje młodzieżowe, GOK, świetlice środowiskowe lub uczestników indywidualnych. Dodatkowych informacji związanych z organizacją imprezy udziela Agata Walczak nauczyciel muzyki w ZSP w Mrokowie - tel. 022 756-15-55
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje8 stycznia 2009, 00:00,

11 stycznia przyjdź na Podlodowe Mistrzostwa Koła 2009

Polski Związek Wędkarski Koło nr 17 Piaseczno, serdecznie zaprasza wszystkich chętnych wędkarzy na Mistrzostwa Koła w Wędkarstwie Podlodowym. Zawody odbędą się w najbliższą niedzielę 11 stycznia 2009 roku w Zalesiu Dolnym na zalewie Amo. Zbiórka zawodników o godzinie 8:00 rano. Zawody rozegrane zostaną w jednej trzygodzinnej turze, zgodnie z zasadą "no kill" (nie zabijaj) na żywej rybie, dlatego obowiązkowy jest pojemnik do przetrzymywania żywych ryb. ¬ródło informacji o zawodach wędkarskich: www.splawik17.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na Podlodowe Mistrzostwa.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno