Informacje29 lipca 2016, 21:30,

Dracula: Historia nieznana - Kino Plenerowe w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


29 lipca 2016 roku o godz. 21:30 zapraszamy na projekcję filmu pt.: Dracula: Historia nieznana, w ramach Wakacyjnego Kina Plenerowego w Piasecznie. Miejsce: parking miejski przy ul. Sierakowskiego w Piasecznie. Wstęp wolny. Organizatorzy zapewniają leżaki.

DRACULA: HISTORIA NIEZNANA - KINO PLENEROWE W PIASECZNIE

Dracula Historia Nieznana (ang. Dracula Untold) - film fantasy, produkcji amerykańskiej z 2014 roku, w reżyserii Gary’ego Shore’a. Autorami scenariusza na podstawie powieści Brama Stokera są Matt Sazama i Burk Sharpless. W obliczu zagrożenia królestwa i rodziny Wład Tepeš zawiera umowę z siłami ciemności.

Zapraszamy na film w ramach akcji Kino Plenerowe w Piasecznie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje31 lipca 2016, 20:30,

Powstanie Warszawskie - plenerowy pokaz filmu na Zimnych Dołach


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Starosta Piaseczyński Wojciech Ołdakowski, we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego, serdecznie zaprasza na plenerowy pokaz filmu pt.: Powstanie Warszawskie, który odbędzie się 31 lipca 2016 roku o godz. 20.30 na Zimnych Dołach k. Żabieńca. Wejściówki na pokaz są do odbioru w Biurze Promocji Powiatu Piaseczyńskiego, ul. Chyliczkowska 14 w Piasecznie, lub przed projekcją. Zapraszamy na film!

POWSTANIE WARSZAWSKIE - PLENEROWY POKAZ FILMU NA ZIMNYCH DOŁACH

"Powstanie Warszawskie" to pierwszy na świecie film fabularny zmontowany w całości z materiałów dokumentalnych. Opowiada historię Powstania Warszawskiego z 1944 roku oczami dwóch młodych braci, realizatorów Powstańczych Kronik Filmowych, wykonujących rozkazy dla Biura Informacji i Propagandy Armii Krajowej. Bohaterowie są bezpośrednimi świadkami walki powstańczej i marzą o sfilmowaniu „prawdziwej” wojny. Początkowo jednak dokumentują życie cywilne powstańczej stolicy. Takich materiałów oczekuje od nich ich dowódca, dając im zadanie przygotowania kroniki, która ma być wyświetlona w kinie „Palladium”. Poszukując odpowiednich ujęć, wchodzą coraz bardziej w samo Powstanie. I w końcu udaje im się dołączyć do jednego z oddziałów, z którym idą na akcję. Bracia mogą wreszcie nakręcić „prawdziwą” wojnę, tyle, że ta okazuje się potworna. Bohaterowie orientują się, że przyszło im uczestniczyć w czymś przekraczającym ich najśmielsze wyobrażenia – świat, w którym się znaleźli, to świat po apokalipsie. Uświadamiają sobie, że ich rolą jest udokumentowanie tej apokalipsy i ocalenie za wszelka cenę taśmy z materiałem… Informacje o filmie: www.powstaniewarszawskiefilm.pl

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie