Informacje12 grudnia 2017, 18:00,

Dieta w chorobie Hashimoto


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 grudnia 2017 roku o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie z dietetykiem, na temat diety w chorobie Hashimoto. Miejsce: Sala Kina za Rogiem w Tarczynie. Wstęp wolny. odczas spotkania z dietetykiem omówimy rolę diety i suplementacji jako czynnika wspomagającego konwencjonalną terapię farmakologiczną choroby Hashimoto.

DIETA W CHOROBIE HASHIMOTO

Porozmawiamy o symptomach, które mogą świadczyć o postępie procesu autoimmunologicznego zagrażającego naszej tarczycy. Zastanowimy się w jaki sposób odpowiedni dobór produktów spożywczych może złagodzić symptomy choroby Hashimoto. Postawimy też ważne z punku widzenia chorego pytania. Czy choroba Hashimoto dotyczy samej tarczycy, czy może przyczyna jest zupełnie inna? Czy można wyleczyć chorobę Hashimoto? Czy dietototerapia choroby Hashimoto jest niewartym uwagi wymysłem naturoterapeutów? Na te i wiele innych pytań postaramy się znaleźć odpowiedź podczas grudniowego spotkania z dietetykiem. Spotkanie poprowadzi Marcin Jasiński.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 grudnia 2017, 17:00,

Spotkanie z historią Józefosławia


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Na terenie Józefosławia pojawiły się plansze informacyjne oraz tabliczki na historycznych, przedwojennych domach. Jest to rezultat projektu, który ma na celu przybliżenie mieszkańcom ciekawej historii Józefosławia. Zapraszamy na spotkanie prezentujące rezultaty projektu, które odbędzie się 12 grudnia 2017 roku o godz. 18.00 w filii biblioteki w Józefosławiu, ul. Urocza 14. Projekt został zrealizowany przez Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław we współpracy z filią Biblioteki w Józefosławiu oraz Stowarzyszeniem CDN. Projekt otrzymał dofinansowanie z programu Centrum Kultury w Piasecznie Inicjatywy Lokalne 2017.

SPOTKANIE Z HISTORIĄ JÓZEFOSŁAWIA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie