Informacje12 grudnia 2017, 17:00,

Spotkanie z historią Józefosławia

Na terenie Józefosławia pojawiły się plansze informacyjne oraz tabliczki na historycznych, przedwojennych domach. Jest to rezultat projektu, który ma na celu przybliżenie mieszkańcom ciekawej historii Józefosławia. Zapraszamy na spotkanie prezentujące rezultaty projektu, które odbędzie się 12 grudnia 2017 roku o godz. 18.00 w filii biblioteki w Józefosławiu, ul. Urocza 14. Projekt został zrealizowany przez Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław we współpracy z filią Biblioteki w Józefosławiu oraz Stowarzyszeniem CDN. Projekt otrzymał dofinansowanie z programu Centrum Kultury w Piasecznie Inicjatywy Lokalne 2017.

SPOTKANIE Z HISTORIĄ JÓZEFOSŁAWIA

Informacje15 grudnia 2017, 14:00,

Bożonarodzeniowe Warsztaty Plastyczne w Górze Kalwarii

15 grudnia 2017 roku w godz. 15.00-18.00 odbędą się Bożonarodzeniowe Warsztaty Plastyczne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Górze Kalwarii. Warsztaty poprowadzą uczestnicy warsztatów terapi zajęciowej.

BOŻONARODZENIOWE WARSZTATY PLASTYCZNE

Miejsce: Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Kalwarii, ul. Ks. Z. Sajny 1. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.