Informacje14 lipca 2016, 08:00,

Diagnoza lokalna potrzeb i zasobów kulturalnych Gminy Piaseczno

Zapraszamy do zapoznania się z diagnozą lokalną potrzeb i zasobów kulturalnych Gminy Piaseczno, wykonaną przez Fundację OBSERWATORIUM. Badanie zostało przeprowadzono na zlecenie Centrum Kultury w Piasecznie w ramach projektu „Razem dla kultury – Inicjatywy lokalne” będącego częścią programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2016 realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury. Przeczytaj RAPORT KULTURALNY (.pdf)

DIAGNOZA LOKALNA POTRZEB I ZASOBÓW KULTURALNYCH GMINY PIASECZNO

Informacje9 lipca 2016, 12:00,

Aktywne Wakacje Lato w Mieście z Gemini i RH Fitness Piaseczno

Gemini Dance & Fit wraz z RH Fitness i innymi partnerami zapraszają do aktywnego spędzenia wspólnie wakacji w Piasecznie. Przygotowywane dla mieszkańców Piaseczna i okolic są atrakcje wakacyjne - sportowe imprezy w miarę możliwości zakończone piknikiem i grillem.

AKTYWNE WAKACJE LATO W MIEŚCIE Z GEMINI I RH FITNESS

Harmonogram:
09.07.2016 - MARATON TRAMPOLIN - 3 godziny intensywnego skakania na stadionie GOSiR - rozgrzewka poprowadzona przez RH Fitness, trening w plenerze, masaże, taping sportowy itp. - na trampoliny OBOWIĄZUJĄ ZAPISY
23.07.2016 - Wycieczka rowerowa na Zimne Doły, tam rajd zakończony rozciąganiem
06.08.2016 - Kajaki/ trening biegowy. Na Kajaki OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

Wszelkie szczegóły będą podawane na bieżąco na facebooku organizatora: https://www.facebook.com/events/1198840643494074/

Zabierajcie znajomych i dołączajcie!