Informacje9 lipca 2016, 12:00,

Aktywne Wakacje Lato w Mieście z Gemini i RH Fitness Piaseczno

Gemini Dance & Fit wraz z RH Fitness i innymi partnerami zapraszają do aktywnego spędzenia wspólnie wakacji w Piasecznie. Przygotowywane dla mieszkańców Piaseczna i okolic są atrakcje wakacyjne - sportowe imprezy w miarę możliwości zakończone piknikiem i grillem.

AKTYWNE WAKACJE LATO W MIEŚCIE Z GEMINI I RH FITNESS

Harmonogram:
09.07.2016 - MARATON TRAMPOLIN - 3 godziny intensywnego skakania na stadionie GOSiR - rozgrzewka poprowadzona przez RH Fitness, trening w plenerze, masaże, taping sportowy itp. - na trampoliny OBOWIĄZUJĄ ZAPISY
23.07.2016 - Wycieczka rowerowa na Zimne Doły, tam rajd zakończony rozciąganiem
06.08.2016 - Kajaki/ trening biegowy. Na Kajaki OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

Wszelkie szczegóły będą podawane na bieżąco na facebooku organizatora: https://www.facebook.com/events/1198840643494074/

Zabierajcie znajomych i dołączajcie!

Informacje15 lipca 2016, 08:00,

Remont ul. Wojska Polskiego w Piasecznie

30 czerwca został ogłoszony przetarg na wykonanie modernizacji ulicy Wojska Polskiego, jednej z głównych arterii komunikacyjnych Piaseczna.

REMONT WOJSKA POLSKIEGO PIASECZNO

– Zakres robót przewiduje ułożenie nowej nawierzchni oraz budowę chodników. Przy drodze zostaną obsadzone nowe krawężniki i powstaną dodatkowe miejsca parkingowe. Oczywiście wykonawca zadba również o remont oznaczeń poziomych i pionowych, w tym odmalowanie pasów – zapewnia Ksawery Gut, Członek Zarządu Powiatu Piaseczyńskiego.

Otwarcie ofert nastąpi 15 lipca. Na remont odcinka ul. Wojska Polskiego od ul. Jana Pawła II do drogi 721 Powiat zarezerwował 1,8 mln zł. Jak wszystko dobrze pójdzie remont rozpocznie się na początku sierpnia i potrwa maksymalnie 40 dni. Organizacja ruchu podczas remontu leży po stronie wykonawcy. Prawdopodobnie uda się jednak uniknąć większych uciążliwości, gdyż warstwa ścieralna będzie zapewne układana nocą.

Starostwo Powiatowe w Piasecznie

Na stronie Starostwa Powiatowego pojawiła się dokumentacja przetargowa na przebudowę drogi powiatowej w ciągu ulicy Wojska Polskiego http://bip.piaseczno.pl/public/?id=159067