Informacje19 listopada 2015, 18:00,

Debata o bezpieczeństwie w gminie Tarczyn

Zapraszamy mieszkańców gminy Tarczyn do aktywnego udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 19 listopada o godz. 18.00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Tarczyn przy ul. Stępkowskiego 17. Tematem spotkania będzie bezpieczeństwo w ruchu drogowym, przemoc w rodzinie oraz bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania i w miejscach publicznych. Debata organizowana jest w związku z realizacją rządowego programu „Razem Bezpieczniej”, jak również policyjnego programu zapobiegania przestępczości.

Debata o bezpieczeństwie w gminie Tarczyn

Rządowy program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej” ma na celu ograniczanie skali zjawisk, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia. Jest on zgodny z przyjętym przez Radę Ministrów dokumentem „Strategia Rozwoju Kraju 2007-2015”, którego jednym z priorytetów jest „Budowa zintegrowanej wspólnoty społecznej i jej bezpieczeństwa”.

Debata społeczna ma na celu między innymi włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym.

W związku z tym, 19 listopada 2015 roku o godz. 18.00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Tarczyn przy ul. Stępkowskiego 17 odbędzie się spotkanie, na które zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Tarczyn.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=19&t=8403
Informacje21 listopada 2015, 11:00,

Zadbaj o swoją sylwetkę - bezpłatne konsultacje z dietetykiem

Jakie przekąski są zdrowe oraz jak jeść, aby nie tyć – na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdą goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. W najbliższy weekend podczas spotkania z dietetykami każdy będzie mógł zasięgnąć porady specjalisty, a także wykonać pomiar zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie. Wstęp wolny!

ZADBAJ O SWOJĄ SYLWETKĘ - BEZPŁATNE KONSULTACJE Z DIETETYKIEM

Nadchodząca zima to czas znacznie mniejszej aktywności fizycznej i bardziej treściwych posiłków. Taka zmiana stylu życia często przekłada się na dodatkowe kilogramy. Warto zatem skorzystać z wiedzy profesjonalnych dietetyków, aby jeść w tym okresie świadomie i mądrze. Najbliższą okazją do konsultacji ze specjalistami będzie Slim Weekend w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

Podczas spotkania, które odbędzie się w pasażu galerii handlowej 21 i 22 listopada, każdy będzie miał okazję poznać zasady prawidłowego żywienia, a także bezpłatnie wykonać pomiar zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie. Dietetycy pomogą także uczestnikom ustalić rodzaj posiadanej nadwagi i zaprezentują zdrowe przekąski. Będzie to również okazja, aby spróbować odżywczych smakołyków, między innymi koktajli, biszkoptów czy wysokobłonnikowych ciastek.

ZADBAJ O SWOJĄ SYLWETKĘ - BEZPŁATNE KONSULTACJE Z DIETETYKIEM

Slim Weekend odbędzie się w sobotę i niedzielę 21 i 22 listopada 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spotkanie z dietetykami rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do godziny 19.00. Porady oraz badania są bezpłatne.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=135