Informacje7 listopada 2017, 18:00,

Czy będą jeszcze wolne wybory? Klub Obywatelski w Lesznowoli


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Koło Platformy Obywatelskiej w Lesznowoli ma przyjemność zaprosić Państwa, na pierwszy Klub Obywatelski w Lesznowoli z udziałem Posła Andrzeja Halickiego oraz polityka i dziennikarza Krzysztofa Króla. Tematem przewodnim spotkania ma być pytanie: Czy będą jeszcze wolne wybory? Zapraszamy do dyskusji 7 listopada 2017 roku o godz. 19.00. Miejsce: Centrum Integracji Społecznej w Magdalence ul. Lipowa 17/ róg Słonecznej.

CZY BĘDĄ JESZCZE WOLNE WYBORY? KLUB OBYWATELSKI W LESZNOWOLI

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 listopada 2017, 19:00,

Treny o mojej Matce - Wtorek Teatralny Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

7 listopada 2017 roku o godz. 20.00 w ramach wtorku teatralnego zapraszamy na zaduszkowy monodram poetycko-muzyczny pt. Treny o mojej Matce, w reż. Grzegorza Walczaka. Spektakl odbędzie się w Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Kup bilet w cenie 10 zł w portalu biletyna.pl Zapraszamy na spektakl do Piaseczna.

TRENY O MOJEJ MATCE - WTOREK TEATRALNY PIASECZNO

Treny o mojej Matce to monodram, który ukazuje w poetyckim spektaklu przeżycia, jakie wcześniej czy później dotykają wszystkich. Krótkie fragmenty poetyckich perełek (Kochanowski, Leśmian, Broniewski) stanowią wprowadzenie do części głównej w spektaklu – „Trenów o mojej Matce” Grzegorza Walczaka (publikowanych w tomikach tego autora, a także emitowanym w jego słuchowisku radiowym pod tymże tytułem w Programie I Polskiego Radia, w wykonaniu Wojciecha Siemiona i Olgierda Łukaszewicza, z udziałem słynnych instrumentalistek Marii Pomianowskiej i Aliny Mleczko).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie