Informacje7 listopada 2017, 19:00,

Treny o mojej Matce - Wtorek Teatralny Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


7 listopada 2017 roku o godz. 20.00 w ramach wtorku teatralnego zapraszamy na zaduszkowy monodram poetycko-muzyczny pt. Treny o mojej Matce, w reż. Grzegorza Walczaka. Spektakl odbędzie się w Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Kup bilet w cenie 10 zł w portalu biletyna.pl Zapraszamy na spektakl do Piaseczna.

TRENY O MOJEJ MATCE - WTOREK TEATRALNY PIASECZNO

Treny o mojej Matce to monodram, który ukazuje w poetyckim spektaklu przeżycia, jakie wcześniej czy później dotykają wszystkich. Krótkie fragmenty poetyckich perełek (Kochanowski, Leśmian, Broniewski) stanowią wprowadzenie do części głównej w spektaklu – „Trenów o mojej Matce” Grzegorza Walczaka (publikowanych w tomikach tego autora, a także emitowanym w jego słuchowisku radiowym pod tymże tytułem w Programie I Polskiego Radia, w wykonaniu Wojciecha Siemiona i Olgierda Łukaszewicza, z udziałem słynnych instrumentalistek Marii Pomianowskiej i Aliny Mleczko).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 listopada 2017, 18:00,

Joaquin Phoenix - Konstanciński Klub Filmowy Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

7 listopada 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Konstancińskiego Klubu Filmowego. Gwiazdą spotkania, będzie amerykański aktor Joaquin Phoenix. W pierwszy wtorek miesiąca zostanie wyświetlony jeden z filmów z jego udziałem. Miejsce: KDK (Hugonówka), ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Informacje dotyczące tytułów filmów można uzyskać pod adresem mailowym: abachurska@konstancinskidomkultury.pl oraz pod numerem telefonu 22 484 20 25. Zapraszamy do Konstancińskiego Klubu Filmowego.

JOAQUIN PHOENIX - KONSTANCIŃSKI KLUB FILMOWY

Tematem filmu oraz dyskusji będzie poszukiwanie emocji w wirtualnym świecie. Czekamy na wszystkich kinomanów z Konstancina i okolic, stałych bywalców oraz nową publiczność. Zachęcamy nie tylko do udziału w projekcjach, ale także do zabrania głosu w dyskusjach, gdyż podczas naszych spotkań poruszamy tematy związane z wyświetlanym filmem, ale także jego odniesieniami oraz kontekstami w kulturze.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie