Informacje5 września 2015, 16:30,

Czadoman End of Summer w Ośrodku Wisła w Zalesiu Górnym

5 września 2015 roku odbędzie się END OF SUMMER Czadoman Party. Zapraszamy nad basen na najlepszą imprezę tego lata do Ośrodka Wisła w Zalesiu Górnym. Impreza zaczyna się od godz. 16:30 koncertem zespołu Coolers dla rozgrzewki! Bilety do nabycia na stronie www.ebilet.pl W przedsprzedaży 20 zł w dniu koncertu 25 zł.

Czadoman End of Summer w Ośrodku Wisła w Zalesiu Górnym

Czadoman to wokalista z wieloletnim doświadczeniem na scenie muzyki rozrywkowej. Od niedawna tworzy rewolucję w polskiej muzyce tanecznej. Każdy jego występ to niepowtarzalne wydarzenie, które dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji. Podczas koncertu wraz z tańczącymi u jego boku w rytmie dance modelkami doprowadza publiczność do szaleństwa. Zapraszamy na End of Summer z Czadomanem! Nie może Was tam zabraknąć! Zapraszamy na pożegnanie lata w wielkim stylu!

Anonimowy, 16 lipca 2019
szkoda , że nie pińcet ;)
Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=1155&start=45
Informacje6 września 2015, 14:00,

Piknik Rodzinny w Mrokowie 2015

Strażacy po pracy zapraszają na Piknik Rodzinny w Mrokowie, który odbędzie się 6 września 2015 roku o godz. 14.00 W tym roku gwiazdą wieczoru będzie zespół BASTA. Ponadto organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie rodzinnym, w którym główna nagroda to laptop. Festyn odbędzie się w Mrokowie na terenie OSP, ul. Marii Świątkiewicz. Zapraszają Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, OSP Mroków, Sołtysi i Rady Sołeckie Mrokowa, Garbatki i Jazgarzewszczyzny, ZOPO, GOK i sponsorzy.

Piknik Rodzinny w Mrokowie 2015

Redakcja, 16 lipca 2019