Informacje6 września 2015, 14:00,

Piknik Rodzinny w Mrokowie 2015

Strażacy po pracy zapraszają na Piknik Rodzinny w Mrokowie, który odbędzie się 6 września 2015 roku o godz. 14.00 W tym roku gwiazdą wieczoru będzie zespół BASTA. Ponadto organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie rodzinnym, w którym główna nagroda to laptop. Festyn odbędzie się w Mrokowie na terenie OSP, ul. Marii Świątkiewicz. Zapraszają Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, OSP Mroków, Sołtysi i Rady Sołeckie Mrokowa, Garbatki i Jazgarzewszczyzny, ZOPO, GOK i sponsorzy.

Piknik Rodzinny w Mrokowie 2015

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://www.forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=3092
Informacje5 września 2015, 12:00,

Akcja reaktywacja Fotografujemy Analogowo - Otwarte Ogrody

W powszechnej opinii aparaty na film są przestarzałe, niewygodne w użytkowaniu i drogie w eksploatacji. Fotograf Tomasz Myśluk proponuje świeżym okiem spojrzeć na aparaty analogowe, by odpowiedzieć na pytanie: czy fotografowanie nimi ma dzisiaj sens?

Akcja reaktywacja Fotografujemy Analogowo - Otwarte Ogrody

W trakcie spotkania, będzie można się dowiedzieć ciekawych rzeczy o historii kamer fotograficznych, ich konstrukcji i obsłudze. Aparaty uczestników zostaną przeczyszczone i sprawdzone pod względem poprawności działania. Można przyjść z aparatem dowolnego typu (proszę pamiętać o wymianie baterii) lub bez aparatu - po to by posłuchać.

Celem spotkania będzie zachęcenie i przygotowanie uczestników do fotograficznej rejestracji Otwartych Ogrodów. Po spotkaniu przewidziano zwiedzanie ogrodów i fotografowanie na negatywach przygotowanych przez organizatorów.

Termin: 5 września 2015 r. w godzinach 12:00 - 13:30
Miejsce spotkania: KDK Hugonówka Ip. sala plastyczna.
Wstęp wolny, potwierdzenie obecności będzie mile widziane: Tom@photobyMysluk.pl
W razie pytań sprzętowych i organizacyjnych: tel. 602 461 029

Tomasz Myśluk: fotograf od 25 lat, mieszkaniec Konstancina od urodzenia, instruktor fotografii, kolekcjoner kamer fotograficznych, zwolennik fotografii analogowej w technice srebrowej. Galeria prac: www.photobymysluk.pl

Program: Festiwal Otwarte Ogrody Konstancin-Jeziorna 2015 (informacja powiązana)