Informacje12 lipca, 19:30,

Cudowny chłopak w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 lipca 2019 roku na skwerze Kisiela o godz. 21.30 rozpocznie się drugi z zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu “Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2019”. Tego dnia zobaczymy film pt: “Cudowny chłopak” (2017) reżyseria: Stephen Chbosky scenariusz: Steve Conrad, Jack Thorne gatunek: Dramat Familijny Komedia produkcja: Hongkong, USA premiera: 19 stycznia 2018 (Polska) 15 listopada 2017 (świat) czas: 1 godz. 53 min.

CUDOWNY CHŁOPAK W PIASECZYŃSKIM KINIE PLENEROWYM

Opis filmu: “Cudowny chłopak” – dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż “zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz “dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 lipca, 12:00,

Inauguracja jadłodzielni w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

9 lipca 2019 roku o godz. 14.00 zapraszamy na otwarcie piaseczyńskiej jadłodzielni, która zrealizowana została w ramach Budżetu Obywatelskiego. Punktem foodsharingu, zlokalizowanym przy ul. Warszawskiej 1, zarządza Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, który zadba o bezpieczne i higieniczne warunki przechowywania produktów. Lokal dostępny będzie dla mieszkańców codziennie w godzinach od 7.30 do 18.30. Pomieszczenie jest zamykane i ogrzewane, dzięki czemu służyć będzie lokalnej społeczności przez cały rok. 

Inauguracja jadłodzielni w Piasecznie

Idea jadłodzielni polega na nieodpłatnej wymianie żywności pomiędzy użytkownikami. Dzięki temu jedzenie nie marnuje się. Każdy może przynieść niewykorzystane przez siebie, zdatne do użytku produkty i umieścić je w ogólnodostępnej, dużej lodówce. Dzięki temu inni będą mogli skorzystać z jedzenia zapobiegając jego zmarnowaniu.

Inauguracja jadłodzielni w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie