Informacje9 lipca 2019, 12:00,

Inauguracja jadłodzielni w Piasecznie

9 lipca 2019 roku o godz. 14.00 zapraszamy na otwarcie piaseczyńskiej jadłodzielni, która zrealizowana została w ramach Budżetu Obywatelskiego. Punktem foodsharingu, zlokalizowanym przy ul. Warszawskiej 1, zarządza Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, który zadba o bezpieczne i higieniczne warunki przechowywania produktów. Lokal dostępny będzie dla mieszkańców codziennie w godzinach od 7.30 do 18.30. Pomieszczenie jest zamykane i ogrzewane, dzięki czemu służyć będzie lokalnej społeczności przez cały rok.

Inauguracja jadłodzielni w Piasecznie

Idea jadłodzielni polega na nieodpłatnej wymianie żywności pomiędzy użytkownikami. Dzięki temu jedzenie nie marnuje się. Każdy może przynieść niewykorzystane przez siebie, zdatne do użytku produkty i umieścić je w ogólnodostępnej, dużej lodówce. Dzięki temu inni będą mogli skorzystać z jedzenia zapobiegając jego zmarnowaniu.

Informacje10 lipca 2019, 15:00,

Spacerkiem po CEM w Piasecznie

10 lipca 2019 roku  w trzech turach o godzinie 17.00, 18.00 i 19.00 zapraszamy na zwiedzanie nowego obiektu Centrum Edukacyjno-Multimedialnego w Piasecznie. Wejście od ulicy Jana Pawła II 55. Spacer, podczas którego obejrzeć będzie można zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz najnowocześniejszy w gminie obiekt użyteczności publicznej, poprowadzą osobiście Burmistrz Daniel Putkiewicz, I Zastępca Burmistrza Hanna Kułakowska-Michalak oraz Dyrektor Szkoły Wioletta Grochowicz. Zwiedzanie, podczas którego można będzie również zadawać pytania.

Spacerkiem po CEM w Piasecznie

Kolejne spacery odbędą się w sierpniu, przed rozpoczęciem roku szkolnego.