Informacje21 maja 2016, 19:30,

Chór Kameralny The Warsaw Singers - Piaseczyńska Wiosna Muzyczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 maja 2016 roku o godz. 19:30 w ramach Piaseczyńskiej Wiosny Muzycznej wystąpi Chór Kameralny The Warsaw Singers pod dyrekcją Sebastiana Gunerki. W programie: M. Zieleński, M. Sawa, A. Koszewski, T. Kaznowski, J. Łuciuk. Prowadzenie: Zofia Sajkowska. Miejsce: Kościół pw. NMP Wspomożenia Wiernych, Modrzewiowa 2 w Zalesiu Dolnym / Piaseczno.

CHÓR KAMERALNY THE WARSAW SINGERS - PIASECZYŃSKA WIOSNA MUZYCZNA

Chór Kameralny The Warsaw Singers powstał w 2010 roku z inicjatywy jego dyrygenta i kierownika artystycznego Sebastiana Gunerki. Głównym powodem powstania była potrzeba realizowania muzycznych zamiłowań. Szczególnym impulsem rozpoczęcia artystycznej działalności stał się projekt pana Tomasza Kaznowskiego – pianisty i kompozytora warszawskiego, który zaproponował Muzykom nagranie swoich utworów chóralnych. Zespół tworzy 16 zawodowych śpiewaków. Ich kunszt wokalny pozwala na wykonywanie utworów od chorału gregoriańskiego po dzieła muzyki współczesnej. Zapraszamy na koncert!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 maja 2016, 09:00,

Rajd Papieski w hołdzie św. Janowi Pawłowi II - Pamiętam, więc idę


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

"Pamiętam, więc idę" - to przesłanie towarzyszyć będzie uczestnikom "Rajdu Papieskiego" organizowanego przez parafię św. Józefa i Szkolny Klub Turystyczny "Traper". Na sportowe emocje zapraszamy w najbliższą sobotę 21 maja 2016 roku, na plac przed kościołem przy ul. Jaworskiego 1. Start o godz. 9.00.

RAJD PAPIESKI W HOŁDZIE ŚW. JANOWI PAWŁOWI II - PAMIĘTAM, WIĘC IDĘ

Zapisy na rajd

Organizatorzy do udziału w imprezie zapraszają drużyny liczące od 5 do 8 osób. Zawodnicy tradycyjnie zostaną podzieleni na kilka grup, w zależności od swojego wieku. Uwaga! Dzieci, które nie ukończyły 12 lat mogą wystartować w rajdzie tylko pod opieką dorosłego. Z kolei osoby poniżej 16. roku życia muszą mieć pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Zapisy przyjmują opiekunowie szkolnych kół turystycznych. Swoje zgłoszenie można też przesłać drogą mailową na adres: sktk@op.pl lub w wystarczy w dniu imprezy zgłosić się do organizatorów.

Start i meta

Rajd wyruszy punktualnie o godz. 9.00. Zbiórka na placu przed kościołem św. Józefa przy ul. Jaworskiego 1 w Konstancinie-Jeziornie. Wtedy też każda z drużyn otrzyma pakiet z zadaniami do wykonania podczas marszu. Meta wyprawy w kościele, gdzie między godz. 13.00 a godz. 14.00 zostaną wręczone nagrody.

Organizatorzy i sponsorzy

Zwycięzcami zostaną wszyscy, którzy przejdą całą trasę i wykonają wszystkie zadania. Ponadto trzy pierwsze drużyny otrzymają nagrody - upominki rzeczowe. Zapraszamy w imieniu organizatorów i sponsorów, którymi są: Parafia św. Józefa w Konstancinie-Jeziornie, Gmina Konstancin-Jeziorna, Szkolny Klub Turystyczny Traper, Centrum Kompleksowej Rehabilitacji i Piekarnia Radosława Jaskulskiego.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie