Informacje16 października 2014, 12:23,

Centum Medyczne CMP ogłasza przetarg na sprzęt komputerowy i lampę zabiegową


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Medyczne CMP zaprasza wszystkie zainteresowane firmy do składania ofert przetargowych w celu wyłonienia dostawcy sprzętu komputerowego oraz lampy zabiegowej.

Prosimy o zapoznanie się ze specyfikacją przetargową

autor/źródło: Redakcja
Tematy:

Napisz komentarz

Informacje16 października 2014, 17:59,

Ruszył Turniej Miast Zumi


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zagłosuj i pomóż swojemu miastu wygrać kampanię promocyjną w Zumi i Onet. Pierwsza edycja Turnieju Miast Zumi spotkała się z ogromnym odzewem ze strony mieszkańców, którzy wykazali niebywałe zaangażowanie i mobilizację, aby pomóc swojemu miastu w zdobyciu kampanii promocyjnej w serwisach Zumi i Onet. Na forach dyskutowano o przebiegu akcji, w serwisie Facebook mieszkańcy tworzyli wydarzenia zagrzewające do oddania głosu na ich miejscowość. Zarówno media lokalne jak i same Urzędy Miast informowały o plebiscycie. W pierwszej dziesiątce uplasowały się: Rawa Mazowiecka, Krotoszyn, Węgorzewo, Rypin, Bytów, Gostyń, Wieluń, Zamość, Jarocin i Szydłowiec.

Ruszył Turnieju Miast Zumi

W tym roku ponownie Zumi wraz z Onetem szuka wyjątkowych i aktywnych miast. Do wygrania jest olbrzymia pula nagród powiększona względem ubiegłego roku. W drugiej edycji rankingu Organizator turnieju nagrodzi aż trzy miasta w postaci rabatu 99% na kampanie promocyjne o wartościach kolejno: I miejsce – 200 tys. PLN, II miejsce 100 tys. PLN, III miejsce 50 tys. PLN.

Na czym polega Turnieju Miast Zumi? Zabawa ma formę rankingu, w którym uczestnicy mogą zagłosować na jedno spośród 335 miast powiatowych. By każde miasto miało równe szanse wygrania nagrody, zostanie zastosowana proporcja ilości głosów do ilości liczby mieszkańców i to ona zadecyduje o pozycji w rankingu. Głosy na miasta można oddać przez stronę http://turniejmiast.zumi.pl do 6 listopada 2014 r.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie