Informacje25 czerwca 2007, 00:00,

Burmistrz Tarczyna powołał Straż Miejską w gminie

Władze Gminy Tarczyn, dążąc do poprawy przestrzegania praw na zarządzanym przez siebie obszarze, powołały Straż Miejską, jako jednostkę organizacyjną gminy. Siedziba Straży Miejskiej w Tarczynie znajduje się w Urzędzie Miejskim przy ulicy Rynek 8a. Wstępnie samorząd zatrudnił dwóch mundurowych (patrz zdjęcie poniżej).

Straż Miejska Tarczyn

Główne zadanie służby straży miejskiej stanowi szeroko rozumiana ochrona praw i porządku na terenie Gminy Tarczyn, co prowadzi między innymi do współpracy w tym zakresie z lokalną policją. Wszelkie sprawy do Straży Miejskiej w Tarczynie można zgłaszać pod następującym numerem telefonu: 604-147-900. ¬ródło informacji i zdjęcia: www.tarczyn.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje25 czerwca 2007, 00:00,

Remont Biblioteki Publicznej przy Kościuszki w Piasecznie

Informujemy, że od 25 czerwca do końca lipca 2007 roku trwa remont Biblioteki Publicznej przy Kościuszki 49 w Piasecznie. Dodatkowo w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień), biblioteka oraz filie w soboty nie będą czynne. Informacja pochodzi ze strony Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Piasecznie (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno