Informacje23 sierpnia 2014, 17:00,

Brzydkie kaczątko w sali widowiskowej GOK w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci na przedstawienie teatralne pt.: Brzydkie kaczątko, w wykonaniu aktorów teatru Wariacja. Spektakl będzie można obejrzeć 23 sierpnia 2014 roku o godz. 17.00. Miejsce: Sala widowiskowa GOK, ul. J. Stępkowskiego 17 w Tarczynie. Wstęp wolny. Zapraszamy na spektakl Brzydkie kaczątko!

Brzydkie kaczątko w sali widowiskowej GOK w Tarczynie

Brzydkie kaczątko to bajka o odmienności. Różni jesteśmy z różnych powodów, może być to wzrost, kolor włosów, czy charakter. Ale inny nie znaczy gorszy! I to właśnie jest najważniejsza myśl tego spektaklu. Będą oczywiście wesołe sytuacje i dialogi, które są charakterystyczne dla Teatru Wariacja. Będą też lalki z ogromnych pomponów i dekoracja jak z obrazów Chełmońskiego. Ale jak zwykle najważniejsza będzie muzyka. Interaktywna bajka z muzyką z Jeziora Łabędziego P. Czajkowskiego.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 sierpnia 2014, 10:00,

XIX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci do lat 13 im. Kazimierza Górskiego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii, MKS Korona Góra Kalwaria, KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie oraz KS Orzeł Baniocha zapraszają na XIX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci do lat 13 im. Kazimierza Górkiego. Turniej odbędzie się 21-22 sierpnia 2014 roku w godzinach 9:00 - 16:00 na Stadionie Miejskim w Górze Kalwarii oraz stadionie na Krzakach Czaplinkowskich. Serdecznie zapaszamy.

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci do lat 13 im. Kazimierza Górskiego

 
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie