Informacje22 października 2015, 11:00,

BLISKOPIA - DnI Bliskości w powiecie piaseczyńskim

W październiku, w wielu miejscach na świecie w tym również w Polsce, obchodzone są Dni Bliskości. Jest to czas wypełniony różnorodnymi spotkaniami, warsztatami, konsultacjami, zarówno dla kobiet planujących macierzyństwo, będących w ciąży (pierwszej bądź kolejnej) jak i dla całych Rodzin. W tym czasie podkreślane jest znaczenie bliskości, szeroko rozumianej, zarówno dla rozwoju dzieci jak i poszczególnych członków rodziny, promowane jest pozytywne rodzicielstwo.

BLISKOPIA - DnI Bliskości w powiecie piaseczyńskim

Wierzymy w ludowe powiedzenie, że "potrzeba całej wioski by wychować dziecko" i taką społeczność próbujemy stworzyć w ramach naszych działań. Zapraszamy Was zatem na organizowane przez nas wydarzenia, warsztaty, spotkania na terenie powiatu piaseczyńskiego.

Rozkład jazdy:
22.10.2015 Konstancin w Hugonóce:
g.11 - Mlekoteka - bezpłatna grupa wsparcia laktacyjnego

25.10.2015 Piaseczno Mlekusie:
g.10 - Dbanie o spanie z Agnieszką Stein
g. 12.30 - "Nowości w diecie dziecka" z Małgorzatą Jackowską
g.15 - Gdy dziecko robi głupoty z Magdą Sendor

Podczas obu dni: możliwość rozmowy z lokalną doulą, masaż rebozo dla kobiety, masaż antykolkowy dla dziecka, pomoc w wypełnieniu planu porodu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=26&t=11521
Informacje18 października 2015, 18:00,

Psalmy Koncert Papieski Małgorzaty Hutek w kościele w Starej Iwicznej

18 października 2015 roku po mszy świętej o godz. 18.00 zapraszamy na Koncert Papieski pt. Psalmy, w wykonaniu Małgorzaty Hutek. Miejsce: kościół pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej (ul. Słoneczna 7/9). Zapraszamy na Koncert Papieski.

Psalmy Koncert Papieski Małgorzaty Hutek w kościele w Starej Iwicznej

Małgorzata Hutek to wokalistka jazzowa, songwriterka, autorka tekstów. Swoją muzyczną drogę rozpoczęła od nauki gry na skrzypcach, jednakże jej zainteresowania muzyczne ostatecznie skierowały ją do klasy saksofonu. Już wtedy obok muzyki klasycznej, którą głównie wykonywała zaczęła interesować się muzyką jazzową. Odkrywcą jej jazzowych predyspozycji był pianista i pedagog Witold Janiak, z którym rozpoczęła współpracę. W 2013 roku ukończyła Akademie Muzyczną w Katowicach na specjalności wokalistyka jazzowa. Uczestniczyła w wielu muzycznych projektach, m. in. w Festiwalu Muzyki Filmowej w Łodzi oraz koncercie ku pamięci Bogusława Meca „Na pozór”. Dzięki otrzymanemu w 2011 roku stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego „Dla Młodych Kreatywnych” w kategorii Młody Twórca nagrała swoją pierwszą autorską płytę wraz z Nikolą Kołodziejczykiem, Michałem Kapczukiem oraz Grzegorzem Masłowskim. W środowisku muzycznym ceniona jest za profesjonalizm, kreatywność oraz zapał do łamania barier stylistycznych. Więcej informacji na stronie internetowej Małgorzaty Hutek mhutek.pl

Przeczytaj też: Upływa termin zapłaty podatku

Redakcja, 16 lipca 2019