Informacje15 maja 2008, 00:00,

Bieg Wiosny w ramach akcji POLSKA BIEGA w Tarczynie

Burmistrz Gminy Tarczyn zaprasza mieszkańców Gminy Tarczyn do udziału w biegu ulicznym w ramach akcji Polska Biega. Otwarty Bieg Wiosny odbędzie się w sobotę 18 maja 2008 roku, o godzinie 13:00 na Rynku w Tarczynie. Bieg uliczny zostanie przeprowadzony na dystansie 3 kilometrów, ulicami Tarczyna, po oznaczonej trasie. Trasa biegu, będzie przebiegała trzema ulicami: Błońską, Gawarskiego, Warszawską, aż do znajdującego się na Rynku budynku Urzędu Miejskiego Tarczyn: mapa.
Bieg Wiosny w ramach akcji Polska Biega w Tarczynie
Za zajęcie miejsc 1-3 w każdej kategorii dyplomy i nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Wszyscy uczestnicy Biegu Wiosny w Tarczynie otrzymają pamiątkowe dyplomy ukończenia biegu. Rejestracja uczestników trwa do 16 maja 2008 roku lub w dniu biegu. Aby móc wystartować prosimy wypełnić i przynieść na start oświadczenie osoby pełnoletniej (oświadczenie.doc) startującej w biegu lub oświadczenie opiekuna osoby niepełnoletniej (oświadczenie.doc) o zgodzie na udział w biegu. Zachęcamy do wzięcia udziału w biegu Polska Biega w Tarczynie.

PROGRAM BIEGU WIOSNY POLSKA BIEGA TARCZYN:

13:00-14:45 rejestracja uczestników, wydawanie numerów startowych;
14:45 oficjalne otwarcie imprezy;
15:00 start biegu z miejsca wyznaczonego przez organizatora (ul. Błońska); Kategorie: M i K rocznik 1991 i młodsi, M i K rocznik 1990 i starsi; Meta - plac przed Urzędem Miejskim w Tarczynie;
15:30 dekoracja zwycięzców;
15:50 przewidywane oficjalne zakończenie imprezy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje11 maja 2008, 00:00,

Zrozumieć Emocje warsztaty BYć KOBIET¡ w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury www.kdk-info.pl zaprasza serdecznie na kolejny warsztat z cyklu Być Kobietą: ZROZUMIEć EMOCJE. Warsztat odbędzie się w czwartek, 15 maja 2008 roku, w godzinach od 18:00 do 21:00 w Filii Konstancińskiego Domu Kultury, przy ulicy Sobieskiego 6, Konstancin-Jeziorna. Wstęp na warsztaty jest wolny.

Zrozumieć Emocje warsztaty BYć KOBIET¡ w Konstancinie

Warsztat dla kobiet: ZROZUMIEć EMOCJEBYć KOBIET¡, jest dla kobiet, które szukają swojego miejsca w życiu i wiedzą, że zawsze jest czas na rozwój i nowe wyzwania. Warsztaty poprowadzi psycholog: Monika Gołębiewska. Zapraszamy na warsztaty dla kobiet w filii KDK Konstancin.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin