Informacje11 maja 2008, 00:00,

Zrozumieć Emocje warsztaty BYć KOBIET¡ w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury www.kdk-info.pl zaprasza serdecznie na kolejny warsztat z cyklu Być Kobietą: ZROZUMIEć EMOCJE. Warsztat odbędzie się w czwartek, 15 maja 2008 roku, w godzinach od 18:00 do 21:00 w Filii Konstancińskiego Domu Kultury, przy ulicy Sobieskiego 6, Konstancin-Jeziorna. Wstęp na warsztaty jest wolny.

Zrozumieć Emocje warsztaty BYć KOBIET¡ w Konstancinie

Warsztat dla kobiet: ZROZUMIEć EMOCJEBYć KOBIET¡, jest dla kobiet, które szukają swojego miejsca w życiu i wiedzą, że zawsze jest czas na rozwój i nowe wyzwania. Warsztaty poprowadzi psycholog: Monika Gołębiewska. Zapraszamy na warsztaty dla kobiet w filii KDK Konstancin.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje7 maja 2008, 00:00,

Przedszkole w Tarczynie zaprasza na FESTYN RODZINNY

Urząd Gminy Tarczyn www.tarczyn.pl poinformował, że w najbliższą sobotę 10 maja 2008 roku, w godzinach 14:30-19:30 odbędzie się Festyn Rodzinny. Impreza odbędzie się w tarczyńskim przedszkolu (ul. Kazimierza Dobrowolskiego 3, Tarczyn). W programie festynu m.in.: pokaz taneczny przedszkolaków, malowanie twarzy, gąsienica, dmuchany zamek i zjeżdżalnia, potrawy z grilla, najsmaczniejsze ciasta na świecie, przejażdżki konne, spotkanie ze strażakami, baloniki, cyrk na wesoło (Pomponi), oraz wiele zabaw, konkursów i tańców (Agencja Artystyczna Piccolo-Art). Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na Festyn Rodzinny do Tarczyna. Udanej zabawy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Tarczyn
Tematy:Tarczyn