Informacje21 października 2017, 10:00,

Bezpłatne warsztaty teatralno-ruchowe w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 października 2017 roku o godz. 10.00 zapraszamy dzieci 2-7 lat na jednorazowe, bezpłatne warsztaty teatralno-ruchowe! Zajęcia prowadzi Natalia Kiser z Teatru Baj. Miejsce: Przystanek Kultura pl. Piłsudskiego 9, Piaseczno. Zapisy pod nr tel. 798 248 859

BEZPŁATNE WARSZTATY TEATRALNO-RUCHOWE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 października 2017, 17:00,

Maraton Filmowy z Ryanem Goslingiem - Bezsenna Noc w Hugonówce


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

20 października 2017 roku o godz. 19.00 odbędzie się Bezsenna Noc w Hugonówce / Maraton Filmowy z Ryanem Goslingiem. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

MARATON FILMOWY Z RYANEM GOSLINGIEM - BEZSENNA NOC W HUGONÓWCE

MARATON FILMOWY Z RYANEM GOSLINGIEM Wyświetlimy dla Państwa trzy filmy z udziałem kanadyjskiego gwiazdora. Bożyszcze kobiet, romantyczny ideał, wrażliwy mężczyzna i małomówny twardziel – Ryan Gosling to niezwykle wszechstronny aktor, który ma na swoim koncie wiele różnorodnych ról doskonałych filmach. Jest jednym z najbardziej utalentowanych aktorów swojego pokolenia. Dwukrotnie był nominowany do Oscara, a za przebojowy musical La La Land doczekał się niedawno Złotego Globu (do którego trzykrotnie był kiedyś nominowany). Przełomowym filmem w jego karierze był Fanatyk. Dzięki tej roli na zawsze zerwał z wizerunkiem aktora dziecięcego. Swoją przygodę przed kamerą zaczynał bowiem jako dziecko w Klubie Myszki Mickey.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie