Informacje20 października 2017, 17:00,

Maraton Filmowy z Ryanem Goslingiem - Bezsenna Noc w Hugonówce


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 października 2017 roku o godz. 19.00 odbędzie się Bezsenna Noc w Hugonówce / Maraton Filmowy z Ryanem Goslingiem. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

MARATON FILMOWY Z RYANEM GOSLINGIEM - BEZSENNA NOC W HUGONÓWCE

MARATON FILMOWY Z RYANEM GOSLINGIEM Wyświetlimy dla Państwa trzy filmy z udziałem kanadyjskiego gwiazdora. Bożyszcze kobiet, romantyczny ideał, wrażliwy mężczyzna i małomówny twardziel – Ryan Gosling to niezwykle wszechstronny aktor, który ma na swoim koncie wiele różnorodnych ról doskonałych filmach. Jest jednym z najbardziej utalentowanych aktorów swojego pokolenia. Dwukrotnie był nominowany do Oscara, a za przebojowy musical La La Land doczekał się niedawno Złotego Globu (do którego trzykrotnie był kiedyś nominowany). Przełomowym filmem w jego karierze był Fanatyk. Dzięki tej roli na zawsze zerwał z wizerunkiem aktora dziecięcego. Swoją przygodę przed kamerą zaczynał bowiem jako dziecko w Klubie Myszki Mickey.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 października 2017, 14:00,

Toy Story 2 lojalność - czym jest? Klub Filmowy Dla Dzieci Nowa Iwiczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

20 października 2017 roku o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie Klubu Filmowego Dla Dzieci, podczas którego wyświetlony zostanie film Toy Story 2 - Lojalność czym jest? Miejsce: filia GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej, ul. Zimowa 25c.

TOY STORY 2 LOJALNOŚĆ - CZYM JEST? KLUB FILMOWY DLA DZIECI NOWA IWICZNA

Toy Story 2 - sequel popularnego filmu animowanego Toy Story z 1995 roku, wyreżyserowany przez Johna Lassetera w 1999 roku. Film został wyprodukowany przez studio Pixar we współpracy z Disneyem. Pewnego dnia chłopiec Andy przypadkowo wyrywa do połowy rękę Chudego – jego ulubionej zabawki, z którą miał jechać na obóz kowbojski. Przez to Chudy zostaje w domu, na półce wraz z zabawką – pingwinem również zepsutą i zapomnianą przez chłopca. Kiedy pingwin trafia na wyprzedaż garażową zdesperowany szeryf postanawia uratować zabawkę. W wyniku tego zostaje wypatrzony przez Ala McWhiggina i porwany. Al McWhiggin jest otyłym posiadaczem sieci sklepów "Hala z zabawkami Ala", a jego hobby to zbieranie wszystkiego, co związane jest z Chudym i jego serialem. Tak więc kiedy Chudy trafia do jego kolekcji i poznaje Jessie, Pita oraz Mustanga nie przypuszcza, że wraz z całą kolekcją ma trafić do Muzeum Zabawek w Tokio. Nie wie również, że jego przyjaciele na czele z Buzzem Astralem ruszają mu na pomoc.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie