Informacje7 stycznia 2014, 00:00,

Bezpłatne szkolenie z Power Point w Piasecznie

Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. zaprasza do udziału w projekcie BEZPLATNYCH SZKOLEN pt. ITeraz Mazowsze II. Honorowy patronat nad projektem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego, Pan Adam Struzik. Projekt jest skierowany do pracujących osób dorosłych, zatrudnionych na terenie województwa mazowieckiego, które z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem nowych, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji i umiejetności poza godzinami pracy. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII „Regionalne kadry gospodarki”, działanie 8.1.1. i bedzie trwał do 31 pa1dziernika 2013 r.

BEZPLATNE SZKOLENIE W PIASECZNIE

Szkolenia zaplanowane na styczen 2014r.: Profesjonalna prezentacja w Power Point, termin - 25-26.01.2014r., Piaseczno, liczba miejsc - 14. Microsoft PowerPoint – Profesjonalne prezentacje, szkolenie stacjonarne z elementami szkolenia e-learningowego.

Przebieg szkolenia:
1. Omówienie technik ”przykuwania uwagi”
2. Praca z tabelami:
- tworzenie pustych tabel
- kopiowanie z innych programów pakietu MS Office
- łączenie z arkuszem MS Excel
- łączenie z danymi ze strony internetowej
- autoformatowanie
ł. Praca z wykresami
- wybór odpowiedniego typu
- zarządzanie danymi
- formatowanie osi, legendy, tytułu
- dodawanie linii trendu
- wstawianie wizualnych objaśnien
- tworzenie wykresów z animacją
4. Tworzenie diagramów:
- struktury organizacyjne
- piramidy
- mapy procesów oraz cykli
5. Praca z animacjami:
- wybór odpowiedniej animacji
- ustawienie odpowiedniej osi czasu
- zdarzenia niestandardowe
6. Wykorzystanie przejśa standardowych oraz ich modyfikacja
7. Wykorzystanie wzorców oraz szablonów dostepnych na WWW
8. Praca z multimediami:
- dodawanie d1wieku
- dodawanie filmów
- dodawanie zdjea
- dodawanie plików Flash oraz PDF
9. Ustalanie czasu potrzebnego dla prezentacji / slajdów
10. Praca z makrami:
- wprowadzenie do makr
- nagrywanie i uruchamianie makr
11. Dostosowanie menu oraz paków narzedzi:
- budowa własnego menu
- podpinanie makr do przycisków i pozycji w menu

Kontakt w celu rekrutacji:
Kamil Sznyrowski: 78ł-917-105
Piotr Skorek: 78ł-917-116

Informacje31 grudnia 2013, 00:00,

Filmowy Poranek Rodzinny w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii oraz Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria zapraszają na FILMOWE PORANKI RODZINNE W GÓRZE KALWARII. 5 stycznia 2014 roku organizatorzy zapraszają na spotkanie z psiakami polskiej animacji. Bedzie piesek w kratke, psina z "Mami Fatale", piesek Dali oraz Edward, psie serce. Po seansie odbedą sie warsztaty plastyczne prowadzone przez doświadczone animatorki. Czas trwania filmów: ok. 50 min. (zajecia plastyczne ok. 40 min). Wstep 12 zł (liczone tylko od dzieci powyżej 2 lat). Zapraszamy!

FILMOWE PORANKI RODZINNE W GÓRZE KALWARII

Podczas Filmowych Poranków pokazywane są bajeczki bez przemocy, na których wychowało sie całe pokolenie rodziców dzisiejszych kilkulatków. W repertuarze znajdują sie kreskówki z udziałem Bolka i Lolka, Reksia, Baltazara Gąbki, Krecika i wielu innych sympatycznych postaci. Dla dorosłych spotkania z nimi to podróż do przeszłości, do krainy ich dziecinstwa; z kolei najmłodszym chcemy pokazaa, że kino animowane nie musi bya przesycone kolorami i w technologii łD, aby potrafiło zaciekawia, bawia, ale i wzruszya. Niewątpliwym atutem niedzielnych spotkan są warsztaty plastyczne prowadzone przez sympatyczne i bardzo pomysłowe animatorki. Podczas zajea korzystamy z najwyższej jakości produktów, ale i z materiałów, które normalnie trafiają do kosza na śmieci: plastikowych butelek i opakowan, rolek od papieru toaletowego, wszelkiego rodzaju kartonów, nakretek etc.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkanców gminy Góra Kalwaria