Informacje31 grudnia 2013, 00:00,

Filmowy Poranek Rodzinny w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii oraz Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria zapraszają na FILMOWE PORANKI RODZINNE W GÓRZE KALWARII. 5 stycznia 2014 roku organizatorzy zapraszają na spotkanie z psiakami polskiej animacji. Bedzie piesek w kratke, psina z "Mami Fatale", piesek Dali oraz Edward, psie serce. Po seansie odbedą sie warsztaty plastyczne prowadzone przez doświadczone animatorki. Czas trwania filmów: ok. 50 min. (zajecia plastyczne ok. 40 min). Wstep 12 zł (liczone tylko od dzieci powyżej 2 lat). Zapraszamy!

FILMOWE PORANKI RODZINNE W GÓRZE KALWARII

Podczas Filmowych Poranków pokazywane są bajeczki bez przemocy, na których wychowało sie całe pokolenie rodziców dzisiejszych kilkulatków. W repertuarze znajdują sie kreskówki z udziałem Bolka i Lolka, Reksia, Baltazara Gąbki, Krecika i wielu innych sympatycznych postaci. Dla dorosłych spotkania z nimi to podróż do przeszłości, do krainy ich dziecinstwa; z kolei najmłodszym chcemy pokazaa, że kino animowane nie musi bya przesycone kolorami i w technologii łD, aby potrafiło zaciekawia, bawia, ale i wzruszya. Niewątpliwym atutem niedzielnych spotkan są warsztaty plastyczne prowadzone przez sympatyczne i bardzo pomysłowe animatorki. Podczas zajea korzystamy z najwyższej jakości produktów, ale i z materiałów, które normalnie trafiają do kosza na śmieci: plastikowych butelek i opakowan, rolek od papieru toaletowego, wszelkiego rodzaju kartonów, nakretek etc.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkanców gminy Góra Kalwaria

Informacje31 grudnia 2013, 00:00,

Spotkania z Pieśnią Koledy w Zalesiu Górnym

Stowarzyszenie Przyjaciół Zalesia Górnego zaprasza na Spotkania z Pieśnią, na którym bedą śpiewane KOLEDY. Spotkanie odbedzie sie w niedziele 5 stycznia 2014 roku o godz. 16.00 w Domu Rodziny Wisłockich, przy ul. Pionierów 11/13 w Zalesiu Górnym. Powitajcie Nowy Rok wspólnie śpiewając piekne polskie koledy. Śpiewanie koled potrwa około dwóch godzin. Śpiewnik do pobrania: śpiewnik koledowy (.pdf) Zapraszamy na Spotkania z Pieśnią.

SPOTKANIA Z PIEŚNI! KOLEDY W ZALESIU GÓRNYM
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkanców gminy Piaseczno