Informacje24 stycznia 2016, 15:00,

Bal karnawałowy w Chojnowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Klub Kultury w Chojnowie oraz Biblioteka Publiczna filia w Chojnowie organizuje Bal karnawałowy dla dzieci i młodzieży, który odbędzie się 24 stycznia 2016 roku od godz. 15.00 do 17.00. Zapraszamy na bal karnawałowy w Chojnowie.

BAL KARNAWAŁOWY W CHOJNOWIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 stycznia 2016, 19:00,

Przemysław Strączek International Group - Niedziela z Jazzem Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 stycznia 2016 roku o godz. 19.00 zapraszamy na Niedzielę z Jazzem, podczas której wystąpi: Przemysław Strączek International Group w składzie: Przemysław Strączek - gitara Michał Wierba - fortepian/rhodes Francesco Angiuli - kontrabas Frank Parker - perkusja. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp 15 zł.

PRZEMYSŁAW STRĄCZEK INTERNATIONAL GROUP - NIEDZIELA Z JAZZEM PIASECZNO

Formacja Przemysław Strączek International Group swoją działalność rozpoczęła w 2011 roku podczas trasy koncertowej w Wielkiej Brytanii. Liderem grupy i zarazem kompozytorem muzyki jest uznany polski gitarzysta Przemysław Strączek. W składzie zespołu znajdują się wybitni muzycy z różnych stron Europy polski pianista Michał Wierba (Maciej Sikała, Piotr Baron), włoski kontrabasista Francesco Angiuli (Benny Golson, Peter Beets) i brytyjski perkusista Flavio LI Vigni (Greg Hutchinson, Ameen Saleem) W 2014 roku zespół wydał swój album White Grain of Coffee, który spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród krytyków muzycznych w Polsce i za granicą.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=6685&start=15

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie