Informacje24 stycznia 2016, 19:00,

Przemysław Strączek International Group - Niedziela z Jazzem Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


24 stycznia 2016 roku o godz. 19.00 zapraszamy na Niedzielę z Jazzem, podczas której wystąpi: Przemysław Strączek International Group w składzie: Przemysław Strączek - gitara Michał Wierba - fortepian/rhodes Francesco Angiuli - kontrabas Frank Parker - perkusja. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp 15 zł.

PRZEMYSŁAW STRĄCZEK INTERNATIONAL GROUP - NIEDZIELA Z JAZZEM PIASECZNO

Formacja Przemysław Strączek International Group swoją działalność rozpoczęła w 2011 roku podczas trasy koncertowej w Wielkiej Brytanii. Liderem grupy i zarazem kompozytorem muzyki jest uznany polski gitarzysta Przemysław Strączek. W składzie zespołu znajdują się wybitni muzycy z różnych stron Europy polski pianista Michał Wierba (Maciej Sikała, Piotr Baron), włoski kontrabasista Francesco Angiuli (Benny Golson, Peter Beets) i brytyjski perkusista Flavio LI Vigni (Greg Hutchinson, Ameen Saleem) W 2014 roku zespół wydał swój album White Grain of Coffee, który spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród krytyków muzycznych w Polsce i za granicą.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=6685&start=15
Informacje25 stycznia 2016, 18:00,

Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

25 stycznia 2016 roku w godz. 18:00-21-00 zapraszamy na pierwsze inauguracyjne spotkanie w Strefie Kobiet Pozytywnie Zakręconych. Miejsce: Hugonówka, Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy wszystkie kobiety zainteresowane stworzeniem miejsca magicznego, energetycznego, pozytywnego, w którym będą mogły się spotykać, rozwijać, integrować po to aby dawać sobie wzajemnie wsparcie i wymieniać doświadczenia zarówno życiowe jak i zawodowe.

STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH KONSTANCIN-JEZIORNA

Razem z Tobą chcemy stworzyć siedzibę dla kobiet, które w końcu gdzieś chcą wyjść, coś zrobić nie tylko dla siebie ale i dla innych. Miejsce odreagowania od codziennych obowiązków zawodowych i rodzinnych, dzięki którym zyskasz więcej energii i radości życia.

Wspólnie z Tobą chcemy wykreować takie miejsce, które da Ci możliwość:
- spotykania się z innymi kobietami i wymiany doświadczeń,
- wspierania siebie nawzajem w działaniach,
- obudzenia w sobie potencjału, wiary w siebie, w swoje możliwości,
- stworzenia nowych rozwiązań dla swoich potrzeb,
- zaangażowania się w działania charytatywne,
- spotykania ciekawych uzdolnionych ludzi, którzy chcą się dzielić swoimi talentami,
- poznawania siebie oraz osób, które inspirują do działania, podejmowania decyzji, brania życia we własne ręce z większą wiarą – że mogę i dam radę.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH KONSTANCIN-JEZIORNA

Pamiętaj - Zamknięcie się w czterech ścianach prowadzi do poczucia odizolowania, niewiary w siebie, że jeszcze coś znaczę i do czegoś jestem potrzebna. Prowadzi to do poczucia bezradności, osamotnienia w zmaganiach z codziennością. Strefa Kobiet ma pokazać, że tak nie jest. Ma być miejscem odreagowania od codziennych obowiązków zawodowych i rodzinnych, dzięki któremu zyskasz poczucie przynależności i sensu życia.

Spotkania będą prowadzone przez Alicję Stankiewicz, doświadczoną psycholog, trenerkę, coacha ACC ICF, gospodynię Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych. Stwórz z nami to miejsce. Bądź jego częścią.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie