Informacje14 stycznia 2008, 00:00,

Bal Karnawałowy dla dzieci w Klubie Dziecka Piaseczno

Klub Dziecka Piaseczno zaprasza na BAL KARNAWA£OWY dla dzieci, który odbędzie się w sobotę 26 stycznia 2008 roku, w godzinach od 17:00 do 19:00. W karnawały wieczór każde dziecko pozna smak balowego szaleństwa. W krainę zabawy i tańca przeniesiemy się dzięki własnoręcznie wykonanym maskom. Bilet wstępu na Bal Karnawałowy wynosi 30 złotych, za dwie godziny wspaniałej i karnawałowej zabawy.

Zapisy przyjmujemy do piątku 25 stycznia 2008 roku, w Klubie Dziecka przy ulicy Orężnej 52. Kontakt telefoniczny: (022) 750-64-84 oraz 0609-806-484. Serdecznie zapraszamy na Bal Karnawałowy do Klubu Dziecka w Piasecznie.
autor/źródło: Hanna Burda-Kwaśniewska - Klub Dziecka w Piasecznie www.klubdziecka.pl

Informacje14 stycznia 2008, 00:00,

Czy zostanie wybudowane pole golfowe w Brześcach?

Redakcja Nad Wisłą poinformowała na łamach gazety nr 1/243, że spółka związana z Janem Wejchertem (właścicielem telewizji TVN), planuje budowę pola golfowego w Brześcach. Według informacji podanych w gazecie Nad Wisłą, reprezentanci inwestora już zaprezentowali przedstawicielom Gminy Góra Kalwaria koncepcję przedsięwzięcia.

W Brześcach (gmina Góra Kalwaria), na stuhektarowej działce, oprócz pola golfowego, miałby powstać budynek klubu golfowego i centrum odnowy biologicznej. Na części gruntu miałyby być wybudowane luksusowe rezydencje, których sprzedaż pozwoli sfinansować projekt. Czy zostanie wybudowane pole golfowe w Brześciach? Po więcej informacji o polu golfowym w Brześciach, odsyłam do gazety podwarszawskiej Nad Wisłą.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria