Informacje2 października 2016, 16:00,

Bajkowy przekładaniec - Jesienne Spotkanie z Teatrem Dziecięcym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


2 października 2016 roku o godz. 16.00 zapraszamy na Jesienne Spotkanie z Teatrem Dziecięcym, podczas którego będzie można obejrzeć spektakl pt.: Bajkowy przekładaniec, w wykonaniu aktorów Teatru Małgo. To będzie spotkanie z kilkoma postaciami ze znanych bajek. Miejsce: sala widowiskowo-koncertowa im. M. Fogga w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Bilety w cenie 6 zł do nabycia w sekretariacie GOK, pokój 101 (I piętro) lub bezpośrednio przed bajką. Zapraszamy na spektakl do Tarczyna.

BAJKOWY PRZEKŁADANIEC - JESIENNE SPOTKANIE Z TEATREM DZIECIĘCYM

Spektakl Bajkowy przekładaniec rozpoczyna się piosenką "Chciałbym być kowbojem". Opowiada ona o chęci strzelania... uśmiechami do dzieci oglądających przedstawienie. Następnie widzimy przezabawne spotkanie Złodziejaszka z Policjantem. Jak to przeważnie bywa kończy się ono szaloną ucieczką Złodziejaszka. W kolejnej scenie Złośliwy Diabełek opowiada o chęci zrobienia psikusa swojej byłej narzeczonej, której nie podobało się, że jej ukochany nigdy nie mówił jej czarodziejskiego słowa "kocham", nie mył zębów i w ogóle nie dbał o nią i o siebie. Diabełek śpiewa piosenkę "Diablico ty niemiła", a dzieci nie zgadzają się z jego postępowaniem. Po chwili na scenę wchodzi zagubiony Pinokio, który ma pieniądze i zastanawia się czy kupić sobie coś słodkiego, czy pomóc biednemu tacie. Oczywiście pieniądze wykrada mu sprytnym fortelem Diabełek, który otrzymuje burę od dzieci, że nie na tym polega koleżeństwo i przyjaźń. Po tej scenie widzimy Kota w butach, który spotyka się ze śmiesznym Żołnierzem, który chce obronić honor Złego Czarownika. Po różnego rodzaju perypetiach Kot zwycięża i zmusza Żołnierza do zaśpiewania piosenki "Kocie, kocie mój". Spektakl kończy się wesołym konkursem "Jaka to bajka" w którym dzieci popisują się swoją bajkową wiedzą. Czas trwania 60 minut.

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje3 października 2016, 08:00,

Wystawa malarstwa Grupy Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

30 września 2016 roku o godz. 19.00 odbędzie się wystawa malarstwa Grupy Piaseczno pt.: 1050 lat Chrztu i powstania Państwa Polskiego. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii przy ul. por. J. Białka 9. Wystawę będzie można oglądać od 30 września do 24 października 2016 roku. Zapraszamy na wystawę do Góry Kalwarii.

WYSTAWA MALARSTWA GRUPY PIASECZNO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie