Informacje3 października 2016, 08:00,

Wystawa malarstwa Grupy Piaseczno

30 września 2016 roku o godz. 19.00 odbędzie się wystawa malarstwa Grupy Piaseczno pt.: 1050 lat Chrztu i powstania Państwa Polskiego. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii przy ul. por. J. Białka 9. Wystawę będzie można oglądać od 30 września do 24 października 2016 roku. Zapraszamy na wystawę do Góry Kalwarii.

WYSTAWA MALARSTWA GRUPY PIASECZNO

Informacje1 października 2016, 11:00,

Tataspartakiada w Łazach Stowarzyszenie Dobra Wola

Stowarzyszenie Dobra Wola zaprasza na piknik sportowo-integracyjny, który odbędzie się 1 października 2016 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Łazach. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 11.00-16.00 w hali sportowej przy Zespole Szkół w Łazach w gminie Lesznowola, ul. Ks. Słojewskiego 1. Udział w imprezie jest bezpłatny. Tataspartakiada dofinansowana jest z budżetu Gminy Piaseczno.

TATASPARTAKIADA W ŁAZACH STOWARZYSZENIE DOBRA WOLA

- Zapraszamy wszystkich niepełnosprawnych sportowców do wzięcia udziału w pikniku sportowo-rodzinnym. Rywalizacja, program artystyczny oraz rodzinna atmosfera niech staną się udziałem wszystkich ludzi dobrej woli - zachęca Jacek Zalewski z organizacji pożytku publicznego Stowarzyszenie Dobra Wola.

Przeczytaj też: Upływa termin zapłaty podatku

W różnorodnych konkurencjach zdrowo rywalizują ze sobą osoby niepełnosprawne oraz – jak wskazuje nazwa – ich ojcowie. Tataspartakiada walczy i obala stereotyp ojca porzucającego rodzinę, kiedy rodzi się niepełnosprawne dziecko. Celem przedsięwzięcia jest wzmocnienie roli ojca w rodzinie z niepełnosprawnością, walka ze stereotypem ojca opuszczającego chore dziecko, a także promocja aktywności sportowych oraz idei wolontariatu. Zawody, a w przerwach występy artystyczne i inne atrakcje mają aktywizować rodziców osób z różnymi upośledzeniami. Jak co roku czeka nas niesamowita moc wrażeń, dzięki naszym niezwykłym Gościom i Przyjaciołom. Zapraszamy i do zobaczenia w Łazach.