Informacje16 czerwca 2018, 09:00,

Bajanie z Zenkiem w Strefie Kultury Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 czerwca 2018 roku Strefa Kultury zaprasza dzieci w wieku 3-6 lat wraz z opiekunami na Bajdanie z Zenkiem, czyli zabawy muzyczne dla dzieci. Miejsce: Piaseczno, ul. Jarząbka 20/85 (Strefa Kultury). Zapisy pod numerem telefonu: 505-856-669.

BAJANIE Z ZENKIEM W STREFIE KULTURY PIASECZNO

Gościem spotkania będzie Sebastian Grabowski - lider zespołu Kabanos, znany jako Zenek Kupatasa. Zapraszamy do wspólnej zabawy dzieci w wieku 3-6 lat. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 czerwca 2018, 11:00,

Kuchenne przygody Dusi - bezpłatne przedstawienie teatralne dla dzieci


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Czy są wśród maluchów fani naleśników? Jeśli nie, to nic straconego! Już 16 czerwca Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zaprasza wszystkie dzieci na spektakl pełen kuchennych niespodzianek, a przy tym dobrej zabawy i ciekawych zwrotów akcji. Wstęp bezpłatny!

KUCHENNE PRZYGODY DUSI - BEZPŁATNE PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE DLA DZIECI

Główną bohaterką przedstawienia dla dzieci będzie Dusia – nieco roztrzepana, ale sympatyczna dziewczyna, która podróżuje z własną kuchnią objazdową. Miłośniczka dobrego jedzenia odwiedzi każde miejsce, w którym poczuje zapach pysznych naleśników. Nie ma powodów do obaw, jeśli w pobliżu nie unosi się woń jej ulubionej przekąski – bohaterka poradzi sobie z niedogodnościami, a z pomocą z pewnością przyjdą mali widzowie sceny teatralnej Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

Jak Dusia poradzi sobie z Błażejem, dostawcą niezdrowego jedzenia typu fast-food? Co przygotuje, gdy w pobliżu zabraknie ulubionych dań? Spektakl pełen kuchennych niespodzianek będzie łączyć treści edukacyjne z dobrą zabawą. Nawet „niejadki” znajdą w przedstawieniu coś dla siebie!

KUCHENNE PRZYGODY DUSI - BEZPŁATNE PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE DLA DZIECI

Przedstawienie pt. „Dusia w kuchni” odbędzie się w sobotę 16 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie. Opowieść zostanie zaprezentowana trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w spektaklu jest bezpłatny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie