Informacje16 czerwca 2018, 11:00,

Kuchenne przygody Dusi - bezpłatne przedstawienie teatralne dla dzieci


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Czy są wśród maluchów fani naleśników? Jeśli nie, to nic straconego! Już 16 czerwca Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zaprasza wszystkie dzieci na spektakl pełen kuchennych niespodzianek, a przy tym dobrej zabawy i ciekawych zwrotów akcji. Wstęp bezpłatny!

KUCHENNE PRZYGODY DUSI - BEZPŁATNE PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE DLA DZIECI

Główną bohaterką przedstawienia dla dzieci będzie Dusia – nieco roztrzepana, ale sympatyczna dziewczyna, która podróżuje z własną kuchnią objazdową. Miłośniczka dobrego jedzenia odwiedzi każde miejsce, w którym poczuje zapach pysznych naleśników. Nie ma powodów do obaw, jeśli w pobliżu nie unosi się woń jej ulubionej przekąski – bohaterka poradzi sobie z niedogodnościami, a z pomocą z pewnością przyjdą mali widzowie sceny teatralnej Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

Jak Dusia poradzi sobie z Błażejem, dostawcą niezdrowego jedzenia typu fast-food? Co przygotuje, gdy w pobliżu zabraknie ulubionych dań? Spektakl pełen kuchennych niespodzianek będzie łączyć treści edukacyjne z dobrą zabawą. Nawet „niejadki” znajdą w przedstawieniu coś dla siebie!

KUCHENNE PRZYGODY DUSI - BEZPŁATNE PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE DLA DZIECI

Przedstawienie pt. „Dusia w kuchni” odbędzie się w sobotę 16 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie. Opowieść zostanie zaprezentowana trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w spektaklu jest bezpłatny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje22 czerwca 2018, 08:45,

Cif. Witaj, piękna Polsko! Jakie miejsca w województwie mazowieckim warto odnowić? Mieszkańcy mogą je wskazywać. Głosowanie trwa!


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zaniedbana fasada kamienicy, której warto przywrócić dawny blask? Klimatyczne przejście podziemne pokryte warstwą brudu? Zapomniany mur okalający miejski park? Jeśli mieszkańcy znają takie lub podobne miejsca w miastach województwa mazowieckiego, mogą już teraz zgłaszać je do renowacji w programie "Cif. Witaj, piękna Polsko!". Miejsca można rejestrować na www.witajpieknapolsko.pl. Od tego momentu każdy może na nie głosować. Warto, by w akcję zaangażowały się całe lokalne społeczności. Bowiem w finale programuzostaną wybrane 4 miejsca, które zostaną odnowione. To one będą cieszyć mieszkańców na nowo odzyskanym pięknem!

CIF. WITAJ, PIĘKNA POLSKO! JAKIE MIEJSCA W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM WARTO ODNOWIĆ? MIESZKAŃCY MOGĄ JE WSKAZYWAĆ. GŁOSOWANIE TRWA!

Czyste elewacje, odnowione przestrzenie do rekreacji, wypielęgnowane alejki i parki - takie otoczenie sprzyja naszemu dobremu samopoczuciu, nawet jeśli nie jesteśmy tego do końca świadomi. To, w jakiej przestrzeni funkcjonujemy, wpływa bowiem na nasz komfort i jakość życia. Niestety wciąż w województwie mazowieckim są takie miejsca, którym daleko do ideału. Niejednokrotnie są to obiekty, które lata temu cechowały się niezwykłą urodą, są zjawiskowo położone czy też mogłyby stanowić doskonałą przestrzeń do odpoczynku. Jednakdziś to piękno skryte jest pod warstwą brudu i szarości. Program „Cif. Witaj, piękna Polsko!” to ogromna szansa, by to zmienić.

Jak zgłosić miejsce do renowacji?

Dzięki akcji każdy może zgłosić miejsce, które według niego wymaga renowacji, rejestrując je na www.witajpieknapolsko.pl. Wystarczy zrobić mu zdjęcie i wrzucić na tęstronę, korzystając z formularza w zakładce „zgłoś miejsce”.Ważne, by obiekt ten cechował się ukrytym pięknem, które renowacja wydobędzie na światło dzienne. Niezwykle istotne jest także, by zarejestrowane lokalizacje były wartościowe dla zamieszkującej miasto społeczności. Powinny być to miejsca na zewnątrz, dostępne dla wszystkich, które mogą być wspólnie użytkowane przez mieszkańców lub które ozdobią wspólnie użytkowaną przestrzeń.

Już teraz można zgłaszać miejsca i oddawać na nie głosy. Ten etap programu będzie trwał do 24 czerwca i do tego momentu można głosować. Następnie ze zgłoszonych miejsc będą wybrane 4, które zostaną poddane renowacji. I to one będę na powrót piękne, stając się ozdobą miasta i dumą jego mieszkańców. Warto, by wśród nich znalazło się miejsce zlokalizowane w województwie mazowieckim!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w PiasecznieWięcej o akcji „Cif. Witaj, piękna Polsko!” znajduje się stronie www.witajpieknapolsko.pl Tam też można zgłaszać miejsca do 2. etapu programu, w którym zostaną wybrane kolejne 4 lokalizacje do renowacji. Na stronie można także oddawać głosy na zgłoszone miejsca. Film prezentujący akcję znajduje się pod linkiem:

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie