Informacje25 listopada 2009, 00:00,

BABSKI WIECZÓR WYMIANA CIUCHÓW W PIASECZNIE

Figura Marzeń www.figuramarzen.pl zaprasza Panie na spotkanie z cyklu: WYMIANA CIUCHÓW. W gronie fantastycznych kobiet, będziesz miała możliwość wymienić swoje ciuchy, torebki, buty i biżuterię, która już dawno Ci się opatrzyła. Startujemy 28 listopada 2009 roku o godz. 16.00, przy ul. Kniaziewicza 45 w Piasecznie. Spotkanie jest bezpłatne. Pamiętaj nie siedź w domu zajrzyj tego dnia na Babskie Spotkanie. Dla każdej osoby, która zapisze się na BABSKI WIECZÓR, przygotujemy plakietkę z jej imieniem oraz zostanie przygotowane "stanowisko", na którym będzie mogła wyeksponować swoje ciuszki. Dla osób, które w tym dniu będą uczestniczyły w Wymianie ciuchów zostaną rozlosowane 3 nagrody. Nie bój się poznawać nowych ludzi. Serdecznie zapraszamy na babski wieczór i wymianę ciuchów w Piasecznie!
autor/źródło: Figura Marzeń - ul. Kniaziewicza 45 Piaseczno www.figuramarzen.pl

Informacje26 listopada 2009, 00:00,

Andrzejki CUBA LIBRE w Ośrodku Kultury Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza na ANDRZEJKI CUBA LIBRE, które odbędą się w najbliższą sobotę 28 listopada 2009 roku, oo godziny 19:00 do 2.00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. W tym roku rytmy salsy i muerenge, czyli kubańskie Cuba Libre. Wstęp jedyne 30 PLN - w cenie przekąski (nachos, oliwki, owoce, sosy, jeden drink mojito lub cuba libre). Bilety do nabycia w kasie Ośrodka Kultury lub pod numerem 692-209-710 660-50-88-77 gorolek@o2.pl - rezerwacje.

ANDRZEJKI CUBA LIBRE

W barze (w cenach super promocyjnych): drinki -cuba libre, mojito, rum i piwo. CARNE EN SALSA (duszona wieprzowina na sposób kubański z papryką, kminkiem i pomidorami, podane z ryżem szafranowym i sałatką) -12 zł POLLO FRITO A LA CRIOLLA (marynowany kurczak w limonce z kolendrą, smażone w głębokim tłuszczu, podane na ryżu z sałatką) - 15 zł EN SALADA GRIGERA (sałata, pomidor, ogórek, ser feta) - 8 zł Organizatorzy zapewniają niepowtarzalną atmosferę sali Ośrodka, specjalnie zamienionej w kubański klub, światła i muzyka Paweł Górski. Zapraszamy na Andrzejki.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno