Informacje6 lipca 2011, 00:00,

Awaria w Zalesiu Dolnym. Drzewo położyło trzy słupy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


6 lipca 2011 roku, po godzinie 16.00 w Zalesiu Dolnym w wyniku silnego wiatru przewróciło się drzewo na linię energetyczną. Efekt: trzy słupy do wymiany. Jeden z przewróconych słupów zmienił geometrię przystanku autobusowego, na którym na szczęście nikogo nie było. Informacja pochodzi z forum mieszkańców, gdzie Jacenty umieścił zdjęcia z miejsca zdarzenia: AWARIA W ZALESIU DOLNYM
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje7 lipca 2011, 00:00,

ZAPRASZAMY NA SURVIVAL DLA WÓZKOWICZÓW


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy osoby niepełnosprawne ze znajomymi do udziału w ognisku SURVIVAL DLA WÓZKOWICZÓW, który odbędzie się na Zimnych Dołach. Spotkanie odbędzie się w sobotę 16 lipca 2011 roku o godz. 12.30. Zgłoszenia chętnych do 10 lipca, należy zgłaszać do Elżbiety Rajczak (elzbieta.rajczak@wp.pl tel. 507-849-636).

SURVIVAL dla WÓZKOWICZÓW

Tego dnia grupa osób z Warszawy dojedzie do nas autobusami niskopodłogowymi do Piaseczna, a następnie razem z wolontariuszami pokonają około 6 km pieszo. W ten sposób pokażemy problem braku niskopodłogowych autobusów kursujących na liniach podmiejskich. Dołącz do nas zabierz ze sobą dobry humor, rodzinę znajomych oraz piknikowy kosz z prowiantem dla siebie. Zapraszamy!
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie