Informacje7 lipca 2011, 00:00,

ZAPRASZAMY NA SURVIVAL DLA WÓZKOWICZÓW

Zapraszamy osoby niepełnosprawne ze znajomymi do udziału w ognisku SURVIVAL DLA WÓZKOWICZÓW, który odbędzie się na Zimnych Dołach. Spotkanie odbędzie się w sobotę 16 lipca 2011 roku o godz. 12.30. Zgłoszenia chętnych do 10 lipca, należy zgłaszać do Elżbiety Rajczak (elzbieta.rajczak@wp.pl tel. 507-849-636).

SURVIVAL dla WÓZKOWICZÓW

Tego dnia grupa osób z Warszawy dojedzie do nas autobusami niskopodłogowymi do Piaseczna, a następnie razem z wolontariuszami pokonają około 6 km pieszo. W ten sposób pokażemy problem braku niskopodłogowych autobusów kursujących na liniach podmiejskich. Dołącz do nas zabierz ze sobą dobry humor, rodzinę znajomych oraz piknikowy kosz z prowiantem dla siebie. Zapraszamy!

Informacje8 lipca 2011, 00:00,

PI¡TEK NA PI¡TKę Z PIASECZNEM NA 106,4 FM

Po raz kolejny zapraszamy na audycję PI¡TEK NA PI¡TKę Z PIASECZNEM NA 106,4 FM, którą przeplatamy na przemian muzyką naszych rodzimych artystów, zarówno z Piaseczna, jak i z okolic Mazowsza, oraz wiadomościami dotyczącymi życia kulturalnego naszego miasta i powiatu. Podczas najbliższej audycji dowiecie się: co ciekawego wydarzy się w nadchodzącym tygodniu, gdzie są w naszym mieście miejsca godne uwagi, kiedy wreszcie wróci do nas lato oraz: jak się ma nasza lokalna scena muzyczna, kto będzie gościem naszej audycji.

PI¡TEK NA PI¡TKę Z PIASECZNEM NA 106,4 FM

Zachęcamy do dzwonienia w trakcie audycji i zadawania pytań. Telefon do studia: 48 664 00 44 Możecie również pisać do nas na adres: piateknapiatke@gmail.com Zapraszamy! Pamiętajcie, że możecie nas słuchać zarówno na falach FM, jak i przez internet. Link do transmisji on-line: radio-mazowsze.pls Do usłyszenia!
autor/źródło: Michał Kisielewski - www.radio-mazowsze.pl
Tematy: