Informacje1 marca 2007, 00:00,

Awaria nadajników sieci PLUS GSM


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Dzisiejszej nocy wystąpiła awaria nadajnika sieci telefonii komórkowej: PLUS GSM. Jeszcze o godzinie 6:00 w Górze Kalwarii telefony nie odbierały żadnego sygnału. Około 7:00 pojawił się niewielki zasięg z nadajnika w Józefowie. Jak dowiedziałam się w Dziale Obsługi Klienta PLUS GSM awaria dotyczy około 50 nadajników rejonu warszawskiego. Naprawa trwa i zasięg sukcesywnie jest przywracany.

rozmowa na forum: awaria nadajników sieci PLUS GSM
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor strony powiat piaseczyński
Tematy:

Napisz komentarz

Informacje1 marca 2007, 00:00,

Wyniki Międzynarodowego Turnieju Judo w £azach


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

25 lutego 2007 roku w £azach odbył się III Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci w Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola. Zawody otworzyła Pani Maria Jolanta Batycka-Wąsik Wójt Gminy Lesznowola, która przybliżyła osobę gościa honorowego Jarosława Lewaka (judoka warszawskiej Gwardii, olimpijczyk z Atlanty (1996) i Sydney (2000), srebrny medalista Mistrzostw Europy oraz brązowy medalista Mistrzostw Europy w drużynie (1994 Gdańsk). Celem imprezy było promowanie judo jako dyscypliny olimpijskiej oraz propagowanie przez sport zdrowego stylu życia.

Ogółem w zawodach startowało 178 zawodników i zawodniczek m.in. z £odzi, Sochaczewa, £owicza, Grodziska Mazowieckiego, Radomia, Płocka, Pruszkowa, Nadarzyna, Zamościa, Warszawy, Nowej Iwicznej.

Wśród zawodników UKS Iwiczna na podium w roczniku 95-96 w kategorii wagowej 66 kg stanął Mateusz Koc, który wywalczył 2 miejsce przegrywając walkę finałową z Maciejem Krakowiakiem z UKJ 225 Warszawa. Aleksandra Śliwczyńska (waga 40 kg) w kategorii dzieci zajęła 5 miejsce.

Najlepszą zawodniczką turnieju w kategorii wiekowej 1995-96 została żaneta Rerutko Gwardia Warszawa, natomiast w roczniku 1993-94 (młodziczek) starsza siostra Monika Rerutko. Wśród chłopców tryumfowali w młodszej kategorii Michał Ochnio, a w starszej Marcin Witkowski, obydwaj reprezentanci UKJ 225.

W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zdobył UKJ 225 Warszawa, za którym uplasował się klub AZS Uniwersytet Warszawski. Trzecim miejscem zadowolili się zawodnicy Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego z Makowca.

ZWYCIęZCOM GRATULUJEMY!

źródło informacji: www.lesznowola.pl

informacja powiązana tematycznie:
III Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci w Judo
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor strony powiat piaseczyński
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie