Informacje1 marca 2007, 00:00,

Wyniki Międzynarodowego Turnieju Judo w £azach


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


25 lutego 2007 roku w £azach odbył się III Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci w Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola. Zawody otworzyła Pani Maria Jolanta Batycka-Wąsik Wójt Gminy Lesznowola, która przybliżyła osobę gościa honorowego Jarosława Lewaka (judoka warszawskiej Gwardii, olimpijczyk z Atlanty (1996) i Sydney (2000), srebrny medalista Mistrzostw Europy oraz brązowy medalista Mistrzostw Europy w drużynie (1994 Gdańsk). Celem imprezy było promowanie judo jako dyscypliny olimpijskiej oraz propagowanie przez sport zdrowego stylu życia.

Ogółem w zawodach startowało 178 zawodników i zawodniczek m.in. z £odzi, Sochaczewa, £owicza, Grodziska Mazowieckiego, Radomia, Płocka, Pruszkowa, Nadarzyna, Zamościa, Warszawy, Nowej Iwicznej.

Wśród zawodników UKS Iwiczna na podium w roczniku 95-96 w kategorii wagowej 66 kg stanął Mateusz Koc, który wywalczył 2 miejsce przegrywając walkę finałową z Maciejem Krakowiakiem z UKJ 225 Warszawa. Aleksandra Śliwczyńska (waga 40 kg) w kategorii dzieci zajęła 5 miejsce.

Najlepszą zawodniczką turnieju w kategorii wiekowej 1995-96 została żaneta Rerutko Gwardia Warszawa, natomiast w roczniku 1993-94 (młodziczek) starsza siostra Monika Rerutko. Wśród chłopców tryumfowali w młodszej kategorii Michał Ochnio, a w starszej Marcin Witkowski, obydwaj reprezentanci UKJ 225.

W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zdobył UKJ 225 Warszawa, za którym uplasował się klub AZS Uniwersytet Warszawski. Trzecim miejscem zadowolili się zawodnicy Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego z Makowca.

ZWYCIęZCOM GRATULUJEMY!

źródło informacji: www.lesznowola.pl

informacja powiązana tematycznie:
III Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci w Judo
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor strony powiat piaseczyński
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje27 lutego 2007, 00:00,

Rozbudowa drogi na odcinku: Piaseczno - Góra Kalwaria


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Na stronie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, ukazała się informacja o programie przebudowy Warszawskiego węzła drogowego, który uwzględnia przebudowę drogi na odcinku od Piaseczna (ul. Energetyczna) do Góry Kalwarii. Długość przebudowywanego odcinka drogi to 13,8 km.

Rozbudowa drogi: Piaseczno - Góra Kalwaria
kliknij aby powiększyć

Przebudowa tego odcinka, będzie przebiegała przez: teren gminy Piaseczno oraz gminy Góra Kalwaria. Powiązania przebudowy z drogami publicznymi: węzeł z drogą wojewódzką nr 721(ul. Okulickiego), węzeł z drogą powiatową nr 01316 (ul. Chyliczkowska), jednopoziomowe skrzyżowanie z ul. żeromskiego (niepełne relacje), węzeł z drogą wojewódzką nr 722 (ul. Sportowa), jednopoziomowe skrzyżowania z drogami wojewódzkimi nr 873 i nr 734, jednopoziomowe skrzyżowania z drogami powiatowymi nr 01325 i 01315, nr 01318, oraz 01313 i 01317, przejazd nad drogą krajową nr 79 w ciągu ul.Sportowej w m. Baniocha ponadto, planowana inwestycja przewiduje rozbudowę istniejącej jednojezdniowej drogi nr 79 do przekroju dwujezdniowego.

W 2007 roku planowane są wykupy oraz wykonanie projektu budowlanego, umożliwiające uzyskanie pozwolenia na budowę. Realizacja rozbudowy odcinka drogi z Piaseczna do Góry Kalwarii, jest przewidywana w latach 2007 – 2009. ¬ródło informacji: www.gddkia.gov.pl

Informacje powiązane tematycznie:
Piaseczno - ulica Puławska ma być szersza
rozbudowa ulicy Puławskiej: Warszawa - Piaseczno
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu Piaseczno Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie