Informacje2 listopada 2016, 21:07,

Ankieta satysfakcji klienta Starostwa Powiatowego w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy do wyrażania opinii w badaniu ankietowym satysfakcji klienta Starostwa Powiatowego w Piasecznie.

ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA STAROSTWA POWIATOWEGO W PIASECZNIE
Szanowni Państwo! Macie wpływ na funkcjonowanie swojego Urzędu! Bardzo zależy nam na Państwa opinii. Wypełniając ankietę, pomożecie nam Państwo dopasować poziom usług do Waszych potrzeb i wymagań. Badanie przeprowadzane jest w terminie od dnia 2 listopada do dnia 1 grudnia 2016 roku.

Formularze ankiet dostępne są w Kancelarii Ogólnej, Wydziałach i Biurach, w których Państwo załatwiacie sprawy. Ankietę można także wypełnić na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej: http://bip.piaseczno.pl/public/?id=162202

Wypełnione ankiety prosimy składać do skrzynek oznaczonych napisem: ANKIETY, znajdujących się w Kancelarii Ogólnej Starostwa oraz w poszczególnych zamiejscowych delegaturach Starostwa.

Będziemy bardzo wdzięczni za czas poświęcony wypełnieniu ankiet. Wierzymy, że przyczynią się one do usprawnienia pracy Starostwa i uczynienia go przyjaznym miejscem dla każdego interesanta. Jednocześnie informujemy, że badanie jest w pełni anonimowe, a jego wyniki będą wykorzystywane jedynie w celu usprawnienia pracy urzędu.

Z poważaniem
Pracownicy Starostwa Powiatowego w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 listopada 2016, 12:00,

OTWARCIE LODOWISKA W PIASECZNIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

12 listopada 2016 roku o godz. 12.00 na stadionie miejskim w Piasecznie zostanie uruchomione kryte lodowisko oraz nastąpi otwarcie sezonu łyżwiarskiego. Na przybyłych łyżwiarzy będą czekały ciekawe atrakcje, między innymi pokazy hokejowe oraz łyżwiarskie zaprzyjaźnionych klubów warszawskich.

OTWARCIE LODOWISKA W PIASECZNIE

Lodowisko w Piasecznie, będzie czynne codziennie w godzinach 9.00 - 21.00 w systemie półtoragodzinnych ślizgawek rozdzielonych półgodzinną przerwą techniczną przeznaczoną na czyszczenie lodu. Obok lodowiska będzie działała wypożyczalnia łyżew z pełną gamą rozmiarów. Wypożyczenie jednej pary na 1,5 godziny - na jedną ślizgawkę - będzie kosztować 6 zł. Cena biletu za korzystanie z samego lodowiska to: normalny 6 zł /1,5 godz., ulgowy 3 zł/ 1,5 godz., zorganizowane grupy szkolne z terenu gminy Piaseczno w godz.8.30.00 - 14.30 wstęp wolny.

OTWARCIE LODOWISKA W PIASECZNIE

Zadaszenie lodowiska pozwoli na funkcjonowanie lodowiska niezależnie od warunków pogodowych i zapewni dłuższą eksploatację obiektu. Kryte lodowisko to owoc dobrej współpracy Starostwa Powiatowego z gminą Piaseczno.

Piaseczyńskie lodowisko tak jak w poprzednim sezonie rusza jako jedno z pierwszych na Mazowszu.

OTWARCIE LODOWISKA W PIASECZNIE

Serdecznie zapraszamy
Katarzyna Kondraciuk - GOSiR Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie