Informacje12 listopada 2016, 12:00,

OTWARCIE LODOWISKA W PIASECZNIE

12 listopada 2016 roku o godz. 12.00 na stadionie miejskim w Piasecznie zostanie uruchomione kryte lodowisko oraz nastąpi otwarcie sezonu łyżwiarskiego. Na przybyłych łyżwiarzy będą czekały ciekawe atrakcje, między innymi pokazy hokejowe oraz łyżwiarskie zaprzyjaźnionych klubów warszawskich.

OTWARCIE LODOWISKA W PIASECZNIE

Lodowisko w Piasecznie, będzie czynne codziennie w godzinach 9.00 - 21.00 w systemie półtoragodzinnych ślizgawek rozdzielonych półgodzinną przerwą techniczną przeznaczoną na czyszczenie lodu. Obok lodowiska będzie działała wypożyczalnia łyżew z pełną gamą rozmiarów. Wypożyczenie jednej pary na 1,5 godziny - na jedną ślizgawkę - będzie kosztować 6 zł. Cena biletu za korzystanie z samego lodowiska to: normalny 6 zł /1,5 godz., ulgowy 3 zł/ 1,5 godz., zorganizowane grupy szkolne z terenu gminy Piaseczno w godz.8.30.00 - 14.30 wstęp wolny.

OTWARCIE LODOWISKA W PIASECZNIE

Zadaszenie lodowiska pozwoli na funkcjonowanie lodowiska niezależnie od warunków pogodowych i zapewni dłuższą eksploatację obiektu. Kryte lodowisko to owoc dobrej współpracy Starostwa Powiatowego z gminą Piaseczno.

Piaseczyńskie lodowisko tak jak w poprzednim sezonie rusza jako jedno z pierwszych na Mazowszu.

Katarzyna Kondraciuk - GOSiR Piaseczno

Informacje6 listopada 2016, 17:00,

Dziecięcy koncert jesienny Mysiadło

6 listopada 2016 r. o godz. 17.00 odbędzie się dziecięcy koncert jesienny w wykonaniu uczestników zajęć wokalnych w GOK Lesznowola. Podczas koncertu odbędzie się rozdanie nagród laureatom konkursu plastycznego pt. "Jesienna opowieść" oraz prezentacja prac.

DZIECIĘCY KONCERT JESIENNY MYSIADŁO

Program koncertu: Anna Manowska - "Pocztówka z Beskidu", Milena Łukasiewicz - "Chodź pomaluj mój świat", Maja Dutkiewicz - "Aleja gwiazd", Anna Manowska - "Łatwopalni", Artur Król - " C'est la Vie", Tomasz Winiarski - "Jesienna Zaduma".