Informacje28 listopada 2012, 00:00,

Andrzejkowe żeglowanie z Gromem w Mykwie

Bar Mykwa Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na wspólne żeglowanie w najbliższy piątek. Wieczór poprowadzi i zagra Tomasz Grom Paciorek. Koncert odbędzie się 30 listopada 2012 roku o godz. 20.45. Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Zapraszam w imieniu baru Mykwa.

TOMEK GR0M PACIOREK ZAGRA W BARZE MYKWA

Tomek Gr0m Paciorek to gitarzysta i wokalista samouk, miłośnik żagli, Mazur, podróży, whisky i dobrej zabawy. Na scenie "szantowej" od 2004 roku, pierwsze kroki stawiał w Warszawie w ślad za stylem Romana Roczenia, z czasem jednak wykształcił własną osobowość sceniczną. Ma za sobą koncerty w całej Polsce, od Gdańska po Kraków. W latach 2009-2010 wokalista rock-szantowej formacji Phono Faber (wraz z nimi zdobył Grand-Prix "£ódzkich Inspiracji Szantowych 2009" oraz "Rock-szanty Serwy 2010") solowo kilka drugich i trzecich miejsc na kilku polskich festiwalach. Prywatnie żeglarz jachtowy, zawodowo wykonawca piosenki żeglarskiej i lekarz chorych komputerów. W jego repertuarze są przeboje żeglarskie i ballady nieznane, kilka utworów autorskich oraz standardy polskiego rocka. Więcej informacji na temat Groma, można przeczytać na stronie: www.grom.art.pl

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje28 listopada 2012, 00:00,

Koncert charytatywny Wózek dla Wiolki w Górze Kalwarii - Nie Bądź Zwykłym Śmiertelnikiem

Młodzież skupiona w Społecznej Inicjatywie Młodych zaprasza na koncert charytatywny połączony z kwestą pt.: WÓZEK DLA WIOLKI, który odbędzie się 30 listopada 2012 roku o godz. 19.00 w Kinie Uciecha przy ul. Ks. Sajny 14 w Górze Kalwarii. Podczas koncertu wystąpi Beata Orbik z zespołem Andrzeja Kochańskiego, oraz Czerwieńsza Strona Jabłka. Organizatorzy zaplanowali również aukcję, która będzie prowadzona przez gwiazdę programu Ukryta prawda, a także kiermasz i kwesta...

KONCERT CHARYTATYWNY WÓZEK DLA WIOLKI W GÓRZE KALWARII - NIE B¡D¬ ZWYK£YM ŚMIERTELNIKIEM

Dochód z koncertu charytatywnego, a także zbiórki prowadzonej na ulicach Góry Kalwarii, zostanie w całości przeznaczony na zakup wózka inwalidzkiego dla 23-letniej Wioli, mieszkanki osiedla Rybie, która doznała porażenia mózgowego. Pozostała kwota zostanie przeznaczona na rehabilitację dziewczyny. Zapraszamy na koncert charytatywny Wózek dla Wiolki w Górze Kalwarii.

Beata Orbik Band został założony w 2011 roku z inicjatywy Beaty Orbik. Zespół występuje w składzie: Beata Orbik – wokal, Maciek Sych - gitara akustyczna i elektryczna, Adam Lusawa - gitara basowa, Andrzej Kochański - instrumenty klawiszowe, Piotrek Ciemniewski – perkusja i perkusjonalia. Zespół gra muzykę z pogranicza funk'u, soul'u i blues'a. W repertuarze dominują covery. Obecnie muzycy pracują nad autorskim materiałem. Strona internetowa Beaty Orbik z zespołem Andrzeja Kochańskiego: www.beataorbik.com

Czerwieńsza Strona Jabłka powstała w 2008 roku w Górze Kalwarii, krainie porośniętej jabłoniami i zawieszonej nad wiślaną skarpą. Poznajemy i uczymy się siebie, starając znaleźć naszą estetykę, która powinna powstać z połączenia pięciu kawałków puzzli. W smak Czerwieńszej Strony Jabłka, jabłka w pięciu smakach wchodzą: Michał Bąk - perkusja, Andrzej Kochański - pianino, Maciek Masny - bas, £ukasz Sałański - gitara elektryczna, Dariusz Zieliński - śpiew, gitara akustyczna. Stańcie po Czerwieńszej Stronie Jabłka.

Mix utworów zespołu Czerwieńsza Strona Jabłka
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria