Informacje28 listopada 2012, 00:00,

Koncert charytatywny Wózek dla Wiolki w Górze Kalwarii - Nie Bądź Zwykłym Śmiertelnikiem

Młodzież skupiona w Społecznej Inicjatywie Młodych zaprasza na koncert charytatywny połączony z kwestą pt.: WÓZEK DLA WIOLKI, który odbędzie się 30 listopada 2012 roku o godz. 19.00 w Kinie Uciecha przy ul. Ks. Sajny 14 w Górze Kalwarii. Podczas koncertu wystąpi Beata Orbik z zespołem Andrzeja Kochańskiego, oraz Czerwieńsza Strona Jabłka. Organizatorzy zaplanowali również aukcję, która będzie prowadzona przez gwiazdę programu Ukryta prawda, a także kiermasz i kwesta...

KONCERT CHARYTATYWNY WÓZEK DLA WIOLKI W GÓRZE KALWARII - NIE B¡D¬ ZWYK£YM ŚMIERTELNIKIEM

Dochód z koncertu charytatywnego, a także zbiórki prowadzonej na ulicach Góry Kalwarii, zostanie w całości przeznaczony na zakup wózka inwalidzkiego dla 23-letniej Wioli, mieszkanki osiedla Rybie, która doznała porażenia mózgowego. Pozostała kwota zostanie przeznaczona na rehabilitację dziewczyny. Zapraszamy na koncert charytatywny Wózek dla Wiolki w Górze Kalwarii.

Beata Orbik Band został założony w 2011 roku z inicjatywy Beaty Orbik. Zespół występuje w składzie: Beata Orbik – wokal, Maciek Sych - gitara akustyczna i elektryczna, Adam Lusawa - gitara basowa, Andrzej Kochański - instrumenty klawiszowe, Piotrek Ciemniewski – perkusja i perkusjonalia. Zespół gra muzykę z pogranicza funk'u, soul'u i blues'a. W repertuarze dominują covery. Obecnie muzycy pracują nad autorskim materiałem. Strona internetowa Beaty Orbik z zespołem Andrzeja Kochańskiego: www.beataorbik.com

Czerwieńsza Strona Jabłka powstała w 2008 roku w Górze Kalwarii, krainie porośniętej jabłoniami i zawieszonej nad wiślaną skarpą. Poznajemy i uczymy się siebie, starając znaleźć naszą estetykę, która powinna powstać z połączenia pięciu kawałków puzzli. W smak Czerwieńszej Strony Jabłka, jabłka w pięciu smakach wchodzą: Michał Bąk - perkusja, Andrzej Kochański - pianino, Maciek Masny - bas, £ukasz Sałański - gitara elektryczna, Dariusz Zieliński - śpiew, gitara akustyczna. Stańcie po Czerwieńszej Stronie Jabłka.

Mix utworów zespołu Czerwieńsza Strona Jabłka
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje28 listopada 2012, 00:00,

Zabawa andrzejkowa dla dzieci w Głoskowie

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza dzieci na zabawę andrzejkową, która odbędzie się w najbliższy piątek 30 listopada 2012 roku w godz. 17.00-19.00 w filii biblioteki w Głoskowie (ul. Parkowa 8). Organizatorzy zaplanowali: wróżby (kolory, butelka, karty, jaki zawód?), kram z marzeniami, mowa kwiatów, zabawy przy muzyce oraz poczęstunek. Zapraszamy na Andrzejki w Głoskowie!

Andrzejki w Głoskowie