Informacje25 sierpnia 2012, 00:00,

AKORD Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Sulejówek i koncert Manaus, Parasol Poetica


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców 26 sierpnia 2012 roku, na cykliczną inicjatywę: AKCJA RYNEK GODZINA 15.00. Podczas najbliższej akcji, wystąpi AKORD Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Sulejówek, a po niej odbędzie się koncert Manaus i Parasol Poetica. Miejsce: Plac Piłsudskiego (Rynek) w Piasecznie. Zapraszam!

Akcja RYNEK GODZINA 15.00 w Piasecznie

Akcja RYNEK GODZINA 15.00 w Piasecznie:

15.00 - Piaseczyńska Letnia Kapeliada - AKORD Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Sulejówek; dyrygent - mjr Edward Myśliwczyk. Prowadzenie - Małgorzata Chmielewska.
16.30 - Koncert zespołów Manaus i Parasol Poetica - Projekt Chiny.

AKORD M£ODZIEżOWA ORKIESTRA DęTA OSP SULEJÓWEK

AKORD Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Sulejówek kontynuuje tradycję orkiestry OSP działającej od 1929 roku do wybuchu II Wojny Światowej. Została reaktywowana w 1999r. Swój sukces w dużej mierze zawdzięcza dyrygentowi- renomowanemu kapelmistrzowi Orkiestr Wojskowych. Orkiestra występuje na lokalnych imprezach, koncertuje też za granicą (Francja, Niemcy). Bierze udział w licznych festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych, zdobywając czołowe nagrody i uznanie słuchaczy. Repertuar Orkiestry obejmuje utwory religijne i świeckie, jak i Polskie Pieśni Patriotyczne, pieśni partyzanckie i legionowe. Zespół współpracuje ze znanymi solistami – wokalistami.

PARASOL POETICA

Koncert zespołów Manaus i Parasol Poetica - Projekt Chiny. Wystąpią: Edyta Kozińska – vocal, Katarzyna Biernadska-Hernik – vocal, harmonium, Paweł Górski – vocal, gitara akustyczna, Arek Zewar – vocal, gitara akustyczna, Krzysztof Rukat – vocal, gitara elektryczna, Grzegorz Kowalski – gitara basowa, Michał Wojnarski - perkusja.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje22 sierpnia 2012, 00:00,

Obejrzyj spektakl Bajka o wróżce Matyldzie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Stowarzyszenie Teatralna Chata i Teatr Baza zapraszają dzieci i dorosłych do Parku przy Chyliczkowskiej w Piasecznie, na plenerowe spektakle dla dzieci z cyklu: PARK JAK Z BAJKI. W najbliższą niedzielę 26 sierpnia 2012 roku o godz. 15.00 zostanie przedstawiony spektakl BAJKA O WRÓżCE MATYLDZIE. Wstęp wolny. Zapraszamy na spektakl w Parku.

PARK JAK Z BAJKI SPEKTAKLE TEATRALNE W PIASECZNIE

Bajka o wróżce Matyldzie jest autorską wizją reżysera Tomasza Zadróżnego. Spektakl trwa około 15 minut i przeznaczony jest przede wszystkim dla dzieci w wieku od trzech do 10 lat. W spektaklu występują aktorzy Teatru Baza tj.: Maciej Dmochowski, Monika Szymczyk, Tomasz Taranta, a autorem scenariusza jest Grzegorz Ryczywolski.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie