Informacje22 sierpnia 2012, 00:00,

Obejrzyj spektakl Bajka o wróżce Matyldzie

Stowarzyszenie Teatralna Chata i Teatr Baza zapraszają dzieci i dorosłych do Parku przy Chyliczkowskiej w Piasecznie, na plenerowe spektakle dla dzieci z cyklu: PARK JAK Z BAJKI. W najbliższą niedzielę 26 sierpnia 2012 roku o godz. 15.00 zostanie przedstawiony spektakl BAJKA O WRÓżCE MATYLDZIE. Wstęp wolny. Zapraszamy na spektakl w Parku.

PARK JAK Z BAJKI SPEKTAKLE TEATRALNE W PIASECZNIE

Bajka o wróżce Matyldzie jest autorską wizją reżysera Tomasza Zadróżnego. Spektakl trwa około 15 minut i przeznaczony jest przede wszystkim dla dzieci w wieku od trzech do 10 lat. W spektaklu występują aktorzy Teatru Baza tj.: Maciej Dmochowski, Monika Szymczyk, Tomasz Taranta, a autorem scenariusza jest Grzegorz Ryczywolski.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje23 sierpnia 2012, 00:00,

Piknik sołecki - Pieczenie Ziemniaka w Lesznowoli

Radni, Sołtys, Rada Sołecka Lesznowoli, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają w najbliższą niedzielę na coroczny piknik rodzinny pt. PIECZENIE ZIEMNIAKA W LESZNOWOLI. Impreza odbędzie się 26 sierpnia 2012 roku o godz. 15.00, na terenie Parku przy ul. Dworkowej w Lesznowoli. Zapraszamy.

PIKNIK SO£ECKI pt. PIECZENIE ZIEMNIAKA W LESZNOWOLI

Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji m.in.: koncert zespołu JAMPULS, atrakcje dla dzieci, malowanie na malarskich sztalugach, konkurs dla najmłodszych pt.: Wesoły Ziemniak, wspólne zabawy, tańce, biesiada, catering, stragany i dmuchańce.