Popularny: 1400 odsłonInformacje29 listopada 2007, 00:00,

Afera w Wydziale Architektury piaseczyńskiego starostwa

Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego poinformowało na swojej stronie www.piaseczno.pl, ż dotychczasowy Naczelnik Wydziału Architektury piaseczyńskiego starostwa, nie może już podpisywać żadnych decyzji w imieniu powiatu piaseczyńskiego. Naczelnik został również zwolniony z obowiązku świadczenia pracy do czasu wyjaśnienia sprawy wydania pozwolenia na budowę, liczącej kilkaset mieszkań inwestycji przy ulicy Energetycznej w Piasecznie.

Naczelnik Wydziału Architektury piaseczyńskiego starostwa podpisał decyzję o pozwoleniu na budowę dla zespołu budynku, na kilkaset mieszkań. Budowa tych mieszkań od dawna wzbudza kontrowersje radnych gminnych i powiatowych. Dlatego też gmina Piaseczno odmówiła wydania uzgodnień komunikacyjnych. Sytuacja była o tyle szokująca, że wydanej w środę decyzji nadano klauzulę decyzji ostatecznej. Okazało się, iż w urzędzie nie ma dokumentacji inwestycji. Więcej informacji przeczytacie na stronie starostwa: www.piaseczno.pl/213-42710c6ce86e1-7263.htm
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor prywatnego serwisu powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje1 grudnia 2007, 00:00,

Świąteczny Kiermasz Warsztatów Terapii Zajęciowej WTZ

Uczestnicy i pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej WTZ Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej, zapraszają w najbliższą niedzielę 2 grudnia 2007 roku, w godzinach od 9:00 do 15:00 na Świąteczny Kiermasz, który odbędzie się przy wejściu do kościoła w Zalesiu Dolnym. Parafia NMP Wspomożenia Wiernych, znajduje się przy ul. Modrzewiowa 2, Zalesie Dolne.

Na Świątecznym Kiermaszu, będzie można kupić prace niepełnosprawnych uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej: kartki świąteczne, ozdoby choinkowe i wyroby z gliny. Organizatorzy zapraszają również do kawiarenki z pysznymi ciastami i gorącą herbatą. Dochód z niedzielnego Kiermaszu przeznaczony będzie na integrację społeczną niepełnosprawnych podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Zalesiu Dolnym. Zapraszamy na Świąteczny Kiermasz do Zalesia Dolnego!

Warsztat Terapii Zajęciowej w Zalesiu Dolnym prowadzony jest przez Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej od marca 1996 roku. W zajęciach bierze udział 30 osób niepełnosprawnych intelektualnie i ruchowo. Terapia zajęciowa prowadzona jest w sześciu pracowniach: gospodarstwa domowego, introligatorskiej, plastycznej, ceramicznej, dziewiarsko-tkackiej, ogrodniczej. Zajęcia prowadzone są pod kierunkiem terapeutów zajęciowych, rehabilitanta i psychologa. Warsztat Terapii Zajęciowej w Zalesiu Dolnym kontakt: ul. Modrzewiowa 2, 05-501 Zalesie Dolne, tel./fax (022) 750-09-71, e-mail: wtz.zalesiedolne@wp.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno