Informacje1 grudnia 2007, 00:00,

Świąteczny Kiermasz Warsztatów Terapii Zajęciowej WTZ


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Uczestnicy i pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej WTZ Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej, zapraszają w najbliższą niedzielę 2 grudnia 2007 roku, w godzinach od 9:00 do 15:00 na Świąteczny Kiermasz, który odbędzie się przy wejściu do kościoła w Zalesiu Dolnym. Parafia NMP Wspomożenia Wiernych, znajduje się przy ul. Modrzewiowa 2, Zalesie Dolne.

Na Świątecznym Kiermaszu, będzie można kupić prace niepełnosprawnych uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej: kartki świąteczne, ozdoby choinkowe i wyroby z gliny. Organizatorzy zapraszają również do kawiarenki z pysznymi ciastami i gorącą herbatą. Dochód z niedzielnego Kiermaszu przeznaczony będzie na integrację społeczną niepełnosprawnych podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Zalesiu Dolnym. Zapraszamy na Świąteczny Kiermasz do Zalesia Dolnego!

Warsztat Terapii Zajęciowej w Zalesiu Dolnym prowadzony jest przez Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej od marca 1996 roku. W zajęciach bierze udział 30 osób niepełnosprawnych intelektualnie i ruchowo. Terapia zajęciowa prowadzona jest w sześciu pracowniach: gospodarstwa domowego, introligatorskiej, plastycznej, ceramicznej, dziewiarsko-tkackiej, ogrodniczej. Zajęcia prowadzone są pod kierunkiem terapeutów zajęciowych, rehabilitanta i psychologa. Warsztat Terapii Zajęciowej w Zalesiu Dolnym kontakt: ul. Modrzewiowa 2, 05-501 Zalesie Dolne, tel./fax (022) 750-09-71, e-mail: wtz.zalesiedolne@wp.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje1 grudnia 2007, 00:00,

Miesięcznik ODNOWA - Świadomie Kieruj Swoim życiem


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Mam wielką przyjemność i zaszczyt przedstawić Państwu nowy na rynku wydawniczym Miesięcznik o nowatorskim, ciekawym zakresie tematycznym, pod tytułem: Odnowa. Świadomie kieruj swoim życiem. Wydawcą i Redaktor Naczelną nowego projektu jest Jadwiga Sztabińska-Woźniak. Zespół redakcyjny tworzą: Jolanta Bugaj, Leokadia Donhöffner, Krystyna Kanecka, Anna Stefańska. Projekt i opracowanie graficzne wykonała Kamila Baturo. Reklamą zajmuje się Lidia Kołakowska, promocją Anna Pasławska- Mioduszewska.

Miesięcznik ODNOWA Świadomie Kieruj Swoim życiem

ODNOWA to miesięcznik z zakresu psychologii pozytywnej i rozwoju osobistego, o charakterze poradniczym, przedstawiający sposoby wykorzystywania umysłu i techniki, które prowadzą do osiągnięcia lepszej jakości życia. Jest kierowany do osób, które chcą w pełni świadomie kierować swoim życiem, dokonywać pozytywnych zmian, nauczyć się równowagi między życiem zawodowym i prywatnym, opanować umiejętność wyznaczania celów i ich osiągania. OdNowa Świadomie Kieruj Swoim życiem.

Kilka słów o działach miesięcznika OnNowa:
Magia Myśli temat przewodni numeru zawierający elementy tekstu poradniczego, przykładowego i ćwiczeń (może łączyć elementy z kilku działów lub być szerszym opracowaniem jednego zagadnienia z konkretnego działu).
Umysł i Osobowość tematyka dotycząca sposobów myślenia, działania umysłu, poznawania siebie, zmiany sposobów myślenia i działania.
Emocje i wyobrażenia tematyka związana z pokonywaniem zmartwień. lęków, stresu, sposoby na panowanie nad emocjami i zachowanie spokoju.
Ludzie i uczucia tematyka dotycząca układania relacji międzyludzkich w związkach, w rodzinie, z przyjaciółmi i znajomymi, w środowisku pracy; sposoby na dobre stosunki i zdobywanie uznania; co robić z krytyką.
Praca i biznes tematyka związana z odnalezieniem własnego miejsca w zawodowym świecie i jego realizacją, sposoby na osiągnięcie sukcesu w pracy lub w biznesie.
Pieniądze i majątek tematyka związana ze stosunkiem do pieniądza i dóbr materialnych, sposoby na ich zdobycie i utrzymanie.
Zdrowie i samopoczucie tematyka związana z radzeniem sobie z chorobami, ze zmęczeniem, ze złym samopoczuciem psychofizycznym; sposoby na młody wygląd, metody relaksacyjne.

Pismo OnNowa wydawane jest w formacie A4, ma 64 kolumny, nakład liczy 25 tysięcy egzemplarzy, cena 8,90 zł. Czasopismo jest dostępne w salonach prasy m.in. Empik, Inmedio, Relay oraz w dużych salonach Ruchu i Kolportera. OnNowa świadomie kieruj swoim życiem. Więcej informacji na stronie internetowej: www.odnowapress.pl
autor/źródło: Anna Pasławska-Mioduszewska - Miesięcznik ODNOWA
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie