Informacje7 sierpnia 2017, 04:00,

739 i L39 wracają na starą trasę

Od 7 sierpnia 2017 r. linie autobusowe 739 i L39 powrócą do starych tras. Czasowa organizacja ruchu na ul. Wilanowskiej w Józefosławiu została zdjęta.

739 I L39 WRACAJĄ NA STARĄ TRASĘ

Informacje6 sierpnia 2017, 09:00,

Spacer po Królewskiej Górze

6 sierpnia 2017 roku zapraszamy na wycieczkę po Królewskiej Górze. Jest to 6 z 8 wycieczek w ramach akcji Poznaj Konstancin-Jeziornę - cyklu bezpłatnych wycieczek z przewodnikiem, który mieszkańcom, kuracjuszom i turystom ma przybliżyć historię miasta.

SPACER PO KRÓLEWSKIEJ GÓRZE

Podczas wycieczki 6 sierpnia, spacerowicze dowiedzą się m.in.: gdzie pijał mleko Stefan Żeromski, gdzie odpoczywał król Władysław Łokietek, oraz gdzie mieszkał BolesławBierut. Start: godz. 11.00 przystanek ZTM "Piasta" w stronę Warszawy.

Wycieczkę poprowadzi Dorota Zając. Udział w historycznych spacerach jest bezpłatny. Cykl organizowany jest przez Fundację Violet Kiwi i dofinansowany ze środków Gminy Konstancin-Jeziorna. Koordynatorem projektu jest Agnieszka Jarzębska-Isio.