Informacje2 lipca 2012, 00:00,

7 lipca Czarnowska Noc Filmowa w Czarnowie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza do wzięcia udziału w Czarnowskiej Nocy Filmowej, która odbędzie się 7 lipca 2012 roku o godz. 22.00. Organizatorzy zaplanowali obejrzenie filmu: Nie lubię poniedziałku (godz. 22.00), oraz Lejdis (godz. 24.00). Miejsce: Czarnów - boisko przy placu zabaw. Prosimy zabrać z sobą koce, leżaki itp. Wstęp wolny. Zapraszamy!

CZARNOWSKA NOC FILMOWA W CZARNOWIE

Czarnowska Noc Filmowa to impreza, która ma na celu zintegrowanie mieszkańców całej gminy, na nietypowym pikniku, gdzie w pięknym wiejskim plenerze możemy leżąc na kocyku oddać się wspaniałemu relaksowi, oglądając klasykę polskiego kina.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje27 czerwca 2012, 00:00,

Barbara Kamińska - Obrazy słowem malowane

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na wieczór autorski Barbary Kamińskiej pt.: OBRAZY S£OWEM MALOWANE, który odbędzie się 30 czerwca 2012 roku. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Sioćko. Miejsce: sala Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. W rama wieczoru autorskiego o godz. 16.00 odbędzie się fragment spektaklu Mesjasz wg. B. Schulza (Ognisko Teatralne Teatru Ochoty, Grupa teatralna Tabula Rasa), następnie o godz. 17.00 - spotkanie z autorką, prezentacja książki, pokaz zdjęć.

Barbara Kamińska

Barbara Kamińska urodziła się w Teresinie, a od 24 lat mieszka w małej wsi Pęchery koło Piaseczna. Jej przygoda z poezją trwa już bardzo długo. Poprzez pisanie wierszy pragnie zatrzymać piękno przyrody i zrozumieć co komu i dlaczego w duszy gra. W Klubie Poszukiwaczy Słowa nabrała odwagi i wiary w to moje tworzenie. Pierwsze wiersze zostały wydrukowane w piaseczyńskim Kurierze Południowym. Następnym etapem była Antologia Klubu Poszukiwaczy Słowa Piaseczno 2011. A teraz jej osobisty tomik - Obrazy słowem malowane.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno