Informacje14 lutego 2013, 00:00,

48. Rallye Monte Calvaria w Górze Kalwarii

Automobilklub Polski zaprasza na 48 edycję Rallye Monte Calvaria, pierwszą rundę Pucharu Automobilklubu Polski oraz pierwszą rundę Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Kierowców Amatorów, która odbędzie się 16 lutego 2013 roku na terenie Góry Kalwarii i okolic, pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Impreza skierowana jest do kierowców amatorów, chcących doskonalić technikę jazdy, panowanie nad autem w różnych sytuacjach i przy zmiennych warunkach, tym samym poprawiając bezpieczeństwo na drogach publicznych. W rajdzie może wziąć udział każdy, kto posiada prawo jazdy, pilota (min. 17 lat), kaski, obowiązkowe ubezpieczenie OC i NNW oraz samochód z ważnym badaniem technicznym, spełniający wymogi regulaminowe Konkursowej Jazdy Samochodem.

48 RALLYE MONTE CALVARIA GÓRA KALWARIA

Rajd rozpocznie się honorowym startem o godz. 8.00 spod Urzędu Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Na trasie zlokalizowanych będzie 13 prób sprawnościowych, szybkich, technicznych, na zróżnicowanych nawierzchniach. Przewidywana ilość uczestników: 100 załóg, klasyfikowanych według pojemności silnika. Niebywałą atrakcją będzie grupa Legend tj. zawodników licencjonowanych w autach wyprodukowanych przed 1988 r. Wszelkie informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeń na stronie www.automobilklubpolski.pl

48 RALLYE MONTE CALVARIA GÓRA KALWARIA

Automobil Klub Polski przeprasza za wszelkie utrudnienia i niedogodności związane z rajdem samochodowym pt. 48 Rallye Monte Calvaria. Dotyczy to szczególnie ulic w pobliżu Ratusza, gdzie będzie punkt startowy rajdu oraz ulic prowadzących do targowiska miejskiego i placu manewrowego byłej jednostki wojskowej na terenie których przeprowadzone zostaną próby sprawnościowe. Zmiana organizacji ruchu powodująca utrudnienia nastąpi także na ul. Ks. Sajny między ul. Piłsudskiego a ul. Wierzbowskiego gdzie odbędą się super próby.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje13 lutego 2013, 00:00,

Szkolenie dla osób poszukujących pracy

Masz kłopot ze znalezieniem pracy, czujesz się zagubiony i nie wierzysz we własne możliwości? Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie przy ul. Wojska Polskiego 54 oferuje możliwość ukończenia bezpłatnego szkolenia SPADOCHRON dla osób poszukujących pracy, zmieniających zawód i przekwalifikowujących się – jedyny skuteczny program przygotowujący do poszukiwania pracy na aktualnym rynku pracy. Przewidywany termin szkolenia: 8-12 kwietnia 2013 roku (łącznie 36 godzin). Osoby zainteresowane bezpłatnym szkoleniem proszone są o kontakt ze specjalistą pracy socjalnej Joanną Poncyliusz, pod numerem tel.: (22) 750-33-08 lub (22) 756-72-63.

SZKOLENIE DLA OSÓB POSZUKUJ¡CYCH PRACY
autor/źródło: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie