Informacje27 listopada 2008, 00:00,

45-lecie oddziału PTTK w Muzeum Regionalnym Piaseczno

Muzeum Regionalne Piaseczno serdecznie zaprasza na jubileuszową wystawę: 45-lecie oddziału PTTK w Piasecznie. Wystawa prezentuje dorobek piaseczyńskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego. Wśród prezentowanych materiałów znajdują się dokumenty, mapy, fotografie związane z działalnością oddziału oraz akcesoria i wyposażenie turystyczne. Wystawa przygotowana została przez PTTK w Piasecznie. Można ją oglądać od 23 listopada do 7 grudnia 2008 roku w Muzeum Regionalnym, Plac Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Zapraszamy mieszkańców na wystawę.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje27 listopada 2008, 00:00,

Maszyny i Motyle zagrają w Muzyczny Piątek Góra Kalwaria

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na koncert zespołu MASZYNY I MOTYLE, który odbędzie się w ramach cyklu koncertów pod tytułem MUZYCZNE PI¡TKI w Górze Kalwarii. Już w najbliższy piątek 28 listopada 2008 roku, o godzinie 20:00 na scenie Kina Uciecha (ul. Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria), będzie można posłuchać muzyki zespołu z Warki. Wstęp tylko 5 złotych. Przyjdź na koncert Maszyny i Motyle w Górze Kalwarii.

Maszyny i Motyle z Warki (www.maszynyimotyle.art.pl) zagrają na tle zmontowanych fragmentów amerykańskich filmów propagandowych z lat 50-tych. Komfortowe schrony atomowe i "antybombowe" ubranka dla dzieci. Jeżeli chcesz posmakować mistrzowskiej szkoły amerykańskiej propagandy i wczuć się w klimat zimnowojennej paranoi, musisz koniecznie zobaczyć muzyczno-filmowy spektakl Music Bomb Atomic Party. Tak organizatorzy zachęcają do wysłuchania i obejrzenia koncertu maszynowo-odlotowego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria