Informacje7 października 2012, 00:00,

28 października odbędzie się Bieg Powiatu Piaseczyńskiego Biegamy z Olimpijczykami

Lubisz biegać i dzielić się radością z realizowania swojej pasji? Chcesz wesprzeć znanych sportowców i aktywnie spędzić czas wolny? Spotkajmy się 28 października w okolicach Piaseczna. Zapraszamy Cię do udziału w wyjątkowym happeningu biegowym. Czekają na Ciebie dwa dystanse: 5 km i 10 km.

BIEG POWIATU PIASECZYńSKIEGO BIEGAMY Z OLIMPIJCZYKAMI

Bieg Powiatu Piaseczyńskiego, bo o nim mowa, odbędzie się pod hasłem BIEGAMY Z OLIMPIJCZYKAMI. Wśród zawodników na linii startu staną nasi reprezentanci z Olimpiady w Londynie: na co dzień podnoszący ciężary mistrz olimpijski Adrian Zieliński i chodziarz Rafał Sikora. Celem happeningu jest zebranie środków, które pomogą obu sportowcom przygotować się do udziału w Olimpiadzie w Rio de Janeiro.

BIEG POWIATU PIASECZYńSKIEGO BIEGAMY Z OLIMPIJCZYKAMI

Obie trasy Biegu Powiatu Piaseczyńskiego przebiegać będą w pięknym, unikatowym przyrodniczo i krajobrazowo miejscu. Start planowany jest w okolicach otaczających od wschodniej strony Piaseczno Górek Szymona i doliny rzeki Jeziorki. START: Górki Szymona, Aleja Brzóz, Głogowa, Aleja Kasztanów, Orzechowa, Modrzewiowa, Wesoła, Jasna, Południowa, Ogrodowa, Dworska, Jeziorki, Wilanowska, Piękna, Osikowa META: Górki Szymona. Trasa ma długość 5.100 m, osoby pokonujące dystans 10.200 m biegną dwa okrążenia. Dla najlepszych sportowców przewidziano nagrody pieniężne, a dla wszystkich pamiątkowe medale. Jeśli lubisz biegać, dzielić się radością ze swojej pasji i chcesz wesprzeć znanych sportowców to serdecznie zapraszamy na bieg!

BIEG POWIATU PIASECZYńSKIEGO BIEGAMY Z OLIMPIJCZYKAMI

Opłata startowa to forma cegiełki na rzecz przygotowań olimpijczyków. Do 14 października wynosi ona: 50 zł przy uiszczeniu w Pizzerii Biesiadowo przy ul. Pawiej 7 lokal 206 i 60 zł przy przelewie na konto Stowarzyszenia Promocji Sztuk Walki Runda Zero Promotion, nr rachunku: 07 2130 0004 2001 0549 9215 0001. Od 15 do 27 października opłata startowa wynosić będzie 150 zł do uiszczenia przelewem. Uczestnicy biegu 28 października wystartują o godz. 10.30. Biuro zawodów czynne będzie od godz. 9. Patronat nad biegiem objął starosta piaseczyński Jan Dąbek.

BIEG POWIATU PIASECZYńSKIEGO BIEGAMY Z OLIMPIJCZYKAMI

Zainteresowanych prosimy o kontakt: e- mail: biuro.ufr@gmail.com tel: 602 624 832 tel. 504 535 335 http://sport-biegi.blogspot.com
autor/źródło: Jolanta Kozak

Informacje5 października 2012, 00:00,

Zapraszamy na sobotni Festyn w Sierzchowie

Sołtys, Rada Sołecka oraz Mieszkańcy Sołectwa Sierzchów serdecznie zapraszają na Festyn, który odbędzie się w sobotę 6 października 2012 roku w godzinach 15.00 - 23.00. Impreza odbędzie się na placu zabaw, przy ul. Akacjowej w Sierzchowie. Zapraszamy!

Festyn w Sierzchowie
autor/źródło: Alicja Szturemska - Sołtys Sołectwa Sierzchów