Informacje4 lutego 2017, 16:30,

2. urodziny Biblioteki w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Biblioteka w Józefosławiu obchodzi 2. urodziny dnia 4 lutego 2017 roku o godzinie 16.30. Impreza urodzinowa odbędzie się w Bibliotece w Józefosławiu, ul. Urocza 14 (wejście od Cyraneczki).

2. URODZINY BIBLIOTEKI W JÓZEFOSŁAWIU

W tym dniu czekają urodzinowe atrakcje:

Pokaz iluzji Konrada Modzelewskiego – iluzjonisty, komika, żonglera, który wielokrotnie występował dla szerszego grona odbiorców - w radio i w telewizji. Pan Konrad gościł m.in. w Jedynce, Dwójce, Trójce i Czwórce Polskiego Radia, a także w Radio RDC oraz w Radio Bajka. Występował także w telewizji - w TVP1, TVP Polonia, TVP ABC oraz w Superstacji. Jest także autorem książki o sztuczkach magicznych dla dzieci pt. "Czaruj z Dzieckiem"!

Wystąpi dla nas Michał Rudaś – artysta związany z Piasecznem od 5 roku życia. W 1986 przeprowadził się z rodziną do Piaseczna, gdzie uczęszczał do przedszkola i szkoły podstawowej. Piosenkarz muzyki pop, a także raga, etno i soul. Współpracował z Teatrem Muzycznym "Roma", śpiewał w musicalach "Grease", "Koty" i "Miss Saigon". Jako wokalista Michał Rudaś występował w telewizyjnych programach, "Jaka to melodia", „Taniec z gwiazdami", „The Voice of Poland”, „Moja Twarz Brzmi Znajomo”. Jego głos można było usłyszeć w takich filmach animowanych jak "Księżniczka na ziarnku grochu" czy "Mój brat niedźwiedź 2”.

Słodką niespodzianką dla wszystkich będzie urodzinowy tort.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje28 stycznia 2017, 11:00,

Retro bajki z kliszy w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

28 stycznia 2017 roku o godz. 11:00 Wszechnica Rodzica zaprasza dzieci na seans bajek z retro rzutnika. Po seansie zapraszamy na fascynujące spotkanie z książką, podczas którego będziemy czytać, oglądać i rysować. Gościem spotkania będzie lokalne Wydawnictwo Widnokrąg. Miejsce: Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wstęp wolny.

RETRO BAJKI Z KLISZY W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie